• Fantasy

Potvora - Série 1 (2016) (série)

S týmto seriálom mám veľký problém. Na jednej strane by som ho iným odporúčal, na druhej strane ma fakt nebavil a ani nezabavil. Herečky (najmä Phoebe a Olivia) sú perfektné a svoje role si užívajú, tiež sa mi veľmi páčil nápad prehovorov hlavnej postavy k divákovi do kamery a sem tam sa našiel aj nejaký ten vtip hodný zasmiatia (predovšetkým na začiatku). Aj tak to však za mňa stále nestačilo 4/10

John Wick 2 (2017)

Ono to tak niekedy býva, že akcia na úkor príbehu, no v tomto prípade je to prevedené do extrému. A tak, aj keď je to množstvo adrenalínu zfilmované vždy bezchybne, nič ma pri tomto filme nenútilo sedieť na kraji sedadla či s otvorenými ústami. Na žiadnej postave mi nezáležalo, čo je pri takomto hereckom ansámble ďalšia škoda 4.7/10

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Tak aj na jeseň k nám prišiel letný blockbuster. Preto sa tu hrá najmä pre efekt ako dej, no je to svižné a zábavné, takže vlastne prečo nie. Treba si však uvedomiť, že stále je to len rozprávka od Disney, takže sa často nájdu veci určené výhradne pre deti, ale Angelina neraz pobaví aj dospelého diváka. Jednotka bola lepšia ale dvojka tiež nie je na zahodenie 6.7/10

Na mušce - Série 1 (2018) (série)

Seriál jednoznačne vyhráva pre seba Jodie Comer v úlohe psychopatky, ktorej som každý jeden raz fandil. Okrem nej tu milujem aj čierny humor a napínavú atmosféru v niektorých scénach, škoda však, že časom sa seriál stane repetetivným 7.5/10

Zakázané ovoce (1998) odpad!

Prvý film, ktorý som naozaj nedokázal dopozerať. Nič ma k tomu nenútilo, keďže film nemá dej ani zápletku a nie je tak ničím iným ako len obrovskou nudou, i keď s fajn hercami. Hudba mi tiež vadila, pôsobila v mnoha scénach rušivo napriek tomu, že sama o sebe znela dobre. 1 bod za JLo 1/10

Silnější (2017)

Od tohto filmu som toho neočakával veľa, no nedostal som vlastne nič. Kým život Jeffa Baumana a jeho zážitky týkajúce sa Bostonského maratónu sú smutné rovnako ako aj dychberúce, tento film nedokáže vyvolať žiadny z týchto, ani iných, pocitov. Možno akurát tak, s takou mierou hádania sa, hnev nasmerovaný na jeho rodinu. Trochu to zachraňuje herecké obsadenie 4/10

Mrakodrap (2018)

No a čo, že je to strašne prehnané, tá akcia je aspoň nápaditá, dobre natočená a miestami aj napínavá. O nič iné sa film nesnaží a tak to má byť 6.7/10

Jedna za všechny (2014)

Veľmi jednoduchá skoro komédia, ktorá ani vlastne nie je taká vtipná aká by chcela a mala byť, no aspoň má fantastické herečky (za mňa aj vrátane Nicki Minaj) a chémiu medzi nimi, kvôli ktorým sa k filmu možno vrátim aj v budúcnosti 5/10

Úkryt v zoo (2017)

Veľmi zaujímavý príbeh vo veľmi nezaujímavom spracovaní, a to je veľmi veľká škoda. Má to síce pár napínavých scén, no bohužiaľ to nestačí na to, aby bola zdôraznená dôležitosť skutkov Zabinskych a aby tak film na diváka nejako zalahol 5.7/10

Sedmilhářky - Série 2 (2019) (série)

Z prvej série zostali už len fantastické herecké výkony (tentokrát posilnené ešte aj Meryl Streep) a pár vypätých scén. Dej najprv stagnuje až sa postupne vytráca a v tom vidím najväčší problém, pretože diváka už nič nedrží pri obrazovke. S výnimkou nabitej poslednej časti, veľká škoda 6/10