The Punisher - Nakazat (2019) (epizoda)

"Štve tě, žes ho nezabil že? Tak jestli chceš, můžeš to tu podpálit..." bylo asi to nejlepší, co tento díl nabídl. Jinak patřil mezi ty slabší. Posunul se děj, vysvětleny další postavy, ale to hlavní chybělo. Frank měkne a ani jeho psychologický profil není už tolik zajímavý. Ale spojení s Amy zatím funguje.

The Punisher - Spodci (2019) (epizoda)

"Když víš, že to přijde, tak to není past". A tak nás čeká další řežba, tentokrát pěstmi. A Franka zřídí jako vždy. Načež to Pilgrim přijede pouklízet. Ale něco tomu chybí... A ani Pilgrim zatím není nic moc.

The Punisher - Jizva (2019) (epizoda)

A další kecací epizoda, kde se až moc mluví. Ale je to logické, Frank potřebuje zotavení a Billy rozjezd svého příběhu. Přesto se mohlo zkusit z toho vyždímat více.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Ani pro děti, ani pro dospělé. Místy zábavné a akční, jindy až nudné a trapné. Grindelwaldovy zločiny jsem viděl jako první a líbily se mi více. 50%

Není čas zemřít (2021)

Tak tuhle Bondovku jsem si maximálně užil! Čekal jsem dlouho a oplatilo se. Za mne vrcholný výkon Daniela Craiga, o kterém jsem po prvním díle pochyboval. Dokázal utáhnout celý film prakticky sám, byť jej většinu času někdo příznačně doplňoval. Za nejlepší parťačku bych bez váhání prohlásil Kubánskou CIA agentku, byla roztomilá a přitom efektivní, navíc fungovala chemie s Bondem. Nová černoška 007, k tomu zatím nemám co říct, pocity smíšené, spíše negativní. Resp. nesahá Danielovi ani po kotníky zatím. Samotný film je přehlídkou akcí (jak to má být!) a celý se nese v pravém duchu bondovek. Navíc spojuje linky z předchozích Danielových bondovek a příběh tak pokračuje. A graduje, překvapuje, načež končí. Ano, konec byl plný emocí a svým způsobem pozitivní. Hlavně to, že tečka je prostě definitivní. Příjemná změna po některých temnějších dílech. 90%

Eternals (2021)

Vizuálně krásné, výpravné a epické. Ale zcela mimo diváka. Nemá to duši, nedrží to dohromady, neumí to zaujmout. A za těchto okolností jsem měl problém to několikrát nevypnout, ta přepálená minutáž byla spíše na obtíž. Moc různých dějových linek, časových os a postav spatlané dokupy v megalomanskou slátaninu. Nebylo to vyloženě zlé, ale ... no sotva průměrné. Od MARVELu jsem čekal mnohem více, za mne zklamání roku. 45%

The Punisher - Chladná ocel (2017) (epizoda)

Jsme na topu série! Tedy alespoň doposud, nechce se mi věřit, že to může být ještě lepší, ale milerád se nechám překvapit! Trošku pomalejší první půlka dílu, politikaření a rozmotávání nitek. Vše ale vykoupeno "pastí" na konci a velmi nekompromisním chladnokrevným zakončením. A ať žije Billy, povedené postupné vybarvení a vygradování jednoho ze záporáků...