Andor - Zúčtování (2022) (epizoda)

Trošku lepší, ale za 3 díly se za mne vůbec nic nestalo. Tedy až na tento konec, konečně posun vpřed a příslib do dalších dílů, kterým stále dávám šanci to celé zachránit.

Andor - Byl jsem to já (2022) (epizoda)

Pořád velmi slabé, záplatka okoukaná, chybí děj a tak ani slušníherci to nevytáhnou. Nemají zatím co. Přesto si jeden silný moment odnáším - výrazná hudba na samém konci (nevím, jestli se sem hodí, ale je do uší bijící).

Andor - Kassa (2022) (epizoda)

První díl velké zklamání. Nic nového, nic extra poutavého, nic co mě nutilo si pustit ještě další díl. Příběh zlodějíčka, to tu bylo již milionkrát. Zasazeno do intergalaktického světa, dokonce SW - hmm, no a co? Nebýt skvělých recenzí a doporučení kamaráda, už si další díl opravdu nepustím, takhle tomu dám ještě šanci.... 40%

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Prostě skvělé! Od začátku do konce jedna velká řežba! Nečekal jsem ani nic jiného, ale opravdu jsem dostal, pro co jsem si přišel! 90%!

Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

Jiné. A taky celkem divné. Místy nepřirozené a trapné. Jindy naopak zábavné. Jednu chvíli se nudíte a máte chuť to vypnout, za 10 minut jste ale zpět a napjatě očekáváte, co bude dál. Více než Nicolas Cage mě zaujal Pedro Pascal. Ale smíšené pocity z filmu jsou nepopiratelné. 50%

Ahsoka (2023) (seriál)

Celá série má poutavé a velmi dobře zpracované díly, které si drží konzistentní kvalitu - obsahovou (dějovou) i akční. Má to hlavu i patu, světu SW to rozhodně ostudu nedělá a je to koukatelné i bez hlubokých znalostí  souvisejících okolností (klonové války apod.). Za mě super!

Ahsoka - Část 3: Čas odletu (2023) (epizoda)

Fajný díl! Sice velmi krátký, ale akční a mnohem zajímavější, než ten předchozí. Není to SW do morku kostí, ale minimálně důstojná alternativa určitě. Byť stále mě to zatím nezaujalo tolik, jako třeba Mandalorian...

Ahsoka - Část 1: Mistři a učedníci (2023) (epizoda)

Fajné, divák vhozen rovnou do víru dění, ale to nebylo vůbec naškodu, ostatně tento model fungoval u celé SW filmové série. Překvapila mě kvalita, herecká i režisérská. Těším se na pokračování!