Hodný holky - Jeff (2019) (epizoda)

Zajímavá epizoda, kde se již jasně potvrdilo, co jsem tušil několik dílů.

Černé zrcadlo - Železná vůle (2017) (epizoda)

Nejslabší díl celého seriálu. Chyběla mi tam nějaká hlubší pointa, jak jsem u BM zvyklej. 2 hvězdy za skvělou atmosféru a zvuk.

Hvězdná brána - Bez konce (2007) (epizoda)

Velice dobrá epizoda. Pravda, že bych si závěrečný díl představoval trochu jinak. Tento díl spíše připomíná klasický díl SG-1, než závěrečný díl. Nutné je ale říct, že už zde nemohl být otevřený konec, jak u předešlých sérií. Ale i tak dávám 5 hvězd.

Hvězdná brána - Dvoustá (2006) (epizoda)

Strašná epizoda. 1 hvězda za Richarda. Edit: s nějakým odstupem času musím navýšit z 1 na 5. Až asi po třetím zhlédnutí člověk docení elegantnost dílu. Epizoda jak dělaná pro skalní fanoušky.

Venom (2018)

Příliš mnoho nesmyslností ve filmu. Zachraňuje ho alespoň pár vtipných momentů a výborný titulkový Eminem.

Bohemian Rhapsody (2018)

Zklamalo, že The show must go on byla až v titulcích. Ale byla, a to je hlavní.

Hvězdná brána - Avalon, část první (2005) (epizoda)

Začátek konce je zde. Pravá SG-1 končí podle mě výborným závěrem osmé série. Bohužel poslední dvě série už za moc nestojí. Hlavně kvůli Vale, která se do seriálu vůbec nehodí a jen ho dehonestuje.

Hvězdná brána - Ztracené město 2 (2004) (epizoda)

Závěrečný dvojdíl, jak se patří. Když přiletěly letouny X-302 a Prometheus bránit SG-1, běhala mi po zádech husí kůže. Jedna z nejlepších epizod. Tento díl nastartuje celou sérii Atlantis, kterou zbožňuji.

Hvězdná brána - 48 hodin (2002) (epizoda)

První díl Stargate, kde se setkáváme s mojí velice oblíbenou postavou, specielně v Atlantis, Rodney McKayem.