Asterix a Kleopatra (1968)

Opět výtečné Asterixovo dobrodružství, tentokrát zavade do Egypta. Zábavné, úžasně kreslené a pořád stále pěkně komixové.

Asterix a Galové (1967)

První díl by měl mít jako průkopník asi těch 5 hvězdiček, ale byli i zábavnější díly.

Hancock (2008)

Will Smith tentokrát jako ožralý super hrdina? Ano, beru!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Jeden z nejlepších filmů! Vynikající hudba, příběh, dialogy. Zkrátka vše na správném místě a dokonale do sebe zapadající. Viděl jsem Pulp Fiction už hodněkrát, znám Ezekiela nazpaměť a rád cituju z filmu :-)... "Přeslechl jsem vaše jméno, vaše ne - Vincent. Já jsem UŠI. A ty jsi až po uši v hovnech!" Son of a preacher man od Dusty Springfield nám hrál na svatbě... Pulp Fiction tělem i duší...

Forrest Gump (1994)

Opravdu krásný film s unikátním soundtrackem. Tom Hanks zahrál Forresta na jedničku a je to i jedna z jeho nejslavnějších rolí. Jedinou výtkou může být snad jen přehnaná snaha udělat z Forresta člověka, který může cokoliv. Stačilo by trochu ubrat. Ale to není žádná katastrofa.

Trainspotting (1996)

Nevím jestli to má být k smíchu nebo k pláči, ale je to kultovní snímek, který si své místo na výslunní zaslouží.

Skála (1996)

Asi nejlepší akční film, co jsem kdy viděl! Nechybí mu vůbec nic - skvělá hudba, výborné herecké obsazení především Sean Connery a spousta akce. Jasně po čase to díky televizi znáte nazpaměť, ale svou hodnotu má snímek pořád!