Labyrint lží (2008)

Začátek špičkový, konec dobrý, ale ten prostředek, to je totální bordel ve kterým jsem se ztrácel a ani mi nic moc neřekl, zbytečná natahovačka, nemá to šťávu.

Něco jako komedie (2010)

Hodně jsem váhal mezi 3 a 4 hvězdičkama, nakonec jsem dal 4, zaslouží si je :)

Čtvrtý druh (2009)

Nic nudnějšího jsem dlouho neviděl. Na film jsem se těšil, ale je to tak strašná komerční sračka, že bych blil..Nechutně přehraný.

Zrcadla (2008)

Konec mě vážně dostal, film byl na 4*, ale kvůli tomu perfektnímu konci si dovolím dát plný počet

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

10 let jsem na to čekal. Když jsem se dočkal traileru, byl jsem nedočkavý ještě víc. Včera jsem se konečně dočkal. Půlnoční premiéra na kterou chodili lidé v kostýmech jako na nějakém comic-conu, byla to paráda. Začal film a už to jelo - samá akce podložená vizuálními orgiemi a já byl v sedmém nebi. Ale proč 4*? Film mi dal co jsem čekal, ale ne v posledních 10-20 minutách stopáže. Ano, mluvim právě o finálovém souboji který proběhl v "tichosti" a mě to prostě zklamalo, čekal jsem finálovou bitku ke které budou přihlížet všichni (prý je to tak i v knize) ale nedostalo se mi toho. Opravdu mě to moc zklamalo a v mých očích to srazilo celý film, protože takhle odbitý konec po 2 hodinách takového mistrovského díla fakt tolerovat nebudu. Jinak opravdu nemám nic co bych vytknul.

Cherrybomb (2009)

Film ukazuje do jakých extrémů může zajít puberta. Troufám si říct, že tohle je až extrémní vize - zkrátka NUDA..

Dům ďábla (2009)

To byla jízda! výborný oldschoolový horor, který se rozjíždí velice pomalu, ale o to víc je napínavý. I když jsem měl chvilkama tendenci koukat vedle, vždycky jsem se včas vrátil do děje a je to prostě paráda, v současné době velice parádní záležitost - ať už kvůli "návratu" k samotným kořenům hororu co se "devila" týče, tak kvůli parádní vizuální stránce 80. let..

TRON: Legacy 3D (2010)

Takový neslaný, nemastný, ale stejně ku*va hustý!