Abandoned (2010)

Brittany určitě měla budoucnost, škoda jí..Ve filmu to zvládá na pohodu, ale film jako takový je nic moc, od žánru mysteriozní jsem čekal něco víc než jen trapný "plán zločinců"..Škoda no, film měl navíc, jediný co stálo za to byla právě Brittany..R.I.P..Na závěr nutno podotknout že v první půli se napětí drželo fest, proto dám 3*

Panna nebo orel (2010)

Na tenhle žánr moc nejsem, nicméně včera jsem měl náladu si dát komedii a tato herečka je mi více než sympatická, tak jsem tento film zkusil..Ve výsledku spokojenost, příběh postupuje pomalu a parádně a nějaký řešení vztahů se celý film neděje, až v posledních pár minutách, takže spokojenost..

Machete (2010)

Už nechci být spajdrmen, nyní až vyrostu, chci být Mačetou

Frozen (2010)

Takovýhle filmy jsou přesně podle mýho gusta. Prostě zbožňuju filmy, kde se všechno točí kolem jednoho místa, ze kterého není úniku, a když už je, tak akorát do větších hov*n, než doposud..Dramatické momenty na mě působily správným dojmem, hodnota strachu v krvi několikanásobně větší než u leckterých hororů! Film schazovalo jen jedno, a to suché momenty, kdy se nic kromě vedení debaty nedělo. Ale na druhou stranu udělejte film se 3 herci aby se každou minutu udál nějaký masakr, to prostě nejde..Sečteno podtrženo, nejsem nespokojený:)

Jeepers Creepers 2 (2003) odpad!

Ano!..a hlavní cenu "rozsápu tě na sračky" získávají cestující autubusu č.226"..Jednička byla ještě snesitelná, ale to co se děje ve dvojce je šílenost. První díl měl alespoň určitou atmosféru, ale v tomhle bijáku veškerá atmosféra upadá a celý děj se točí jenom kolem toho, kdo to to schytá jako první-až-poslední a do toho vám na tváři vytvářejí klasické záležitosti typu "dpc, nemám signál!" a kouzelný úsměv hlavního bastarda jenom výraz nudy a přání, ať už je konec..Za ten výkon, že jsem to dal až do konce, mám snad právo udělit odpad!

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

I přes tisíckrát opakované téma tomu dokázal rejža dodat styl a atmosféru, kterou bohužel shazuje špatný scénář. Tolik hovadin do očí bijících jsem ve filmu snad ještě neviděl..Takové to trapné hraní do karet je cítit z každé minuty - Musí zastavit na benzínce, jinak by film nemohl pokračovat, kterého vraha by navíc napadlo s baštou v kufru zastavit na benzínce a ještě si špinit ruce prodavačem? A pak ještě trapně prohlížet hajzlíky, i když ví, že tam nikdo není? A nakonec ještě z pistole pod pultem vyndat náboje(btw. nebylo by lehčí vzít s sebou celou zbraň?), kdyby ho náááhodou někdo, kdo by byl třeba schovaný na hajzlech a on ho přehlédl, chtěl sledovat?? V honičce se vymlátí v lese, les velký jak rejžova prdel a ona převrátí auto pár metrů od nějaký botanický zahrady..wtf? A přesně takovýhle věci ten film neskutečně shazují, je to všechno moc vidět....................................................A pak přijde konec a ten vás fakt dostane..Otázka je jestli ty věci z celého filmu jsou vymyšlené a nebo jsou to ty chyby..nevim, ale filmu dávám 4*, protože má něco do sebe..

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009)

Můj první komentovaný film bez hodnocení..Stáhnul jsem to ještě než jsem zkoukl dvojku. Když jsem se ale potom na ní koukal, tak nastal error a už jsem se neodvážil k tomu abych si tohle pustil, takže jsem to zase smazal a pokud neutrpím ztrátu paměti, tak si to ani už nikdy nestáhnu..Jdu se pomodlit za lidi co si koupili DVD, a nedej bože celou trilogii..

Jarní prázdniny (2009) odpad!

WTF? Tohle se nemělo dostat na veřejnost..

Ostrov smrti (2003)

Nuda, nuda a zase nuda. Celý film čekáte že se něco pořádného bude dít, ale žádná akce se nekoná..Finále taky mohlo být o dost lepší, např. plán s nafukovacím lehátkem se vůbec nevyužil, celý finále je vlastně jen o tom jak secvakne past na medvědy:D..Příběh je docela o hovně, z čerstvýho manžela se stane psychopat..uuuu, bojim se..navíc se mu to nedá ani věřit a film je celý dělaný takovým tim stylem "pasti", přitom je na každým rohu jasně vidět, že to zase taková past není..1* Za Taru, která když si z nohy přesekává řetěz, neusekne to u kotníku ale tak, že ho má 5 metrů a pak ho sebou všude vláčí..

Azyl (2008)

Lol..nic víc k tomu říct nejde..Zpočátku jsem myslel že to bude jenom trapná parodie na Noční můru v Elm str.. ale ve finále to bylo mnohem horší..:-!