Americký táta (2005) (seriál)

Viděl jsem asi 7 dílů, občas jsem se i pobavil, ale ze dne na den jsem si zapoměl pustit další díl a radši jsem si po 1000. pustil Simpsonovi. Něco tu je asi špatně..(vim že nemůžu každý animák srovnávat se Simpsonama, ale Simpsonovi pro tento žánr prostě nasadili laťku příliš vysoko, a vedle nich je většina podobných seriálů jenom "průserem")

Thor (2011)

Asi někdo od Starka :D

Ledová smrt III (2010)

Hodně, opravdu hodně velké zklamání. Víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Kdo miluje první díl a překousl druhý, tak jestli si chce na film zanechat nějakou pěknou vzpomínku, ať na toto nekouká..

Pokoj naproti (2009)

Mám prostě rád tyhle "uzavřený" thrillery. Moc pěkný film, udržel mě v napětí celou dobu, a finále je strhující :)

Blood Night (2009)

Celou dobu se tam něco děje, to se musí nechat, ale první půlka by šla shrnout do 1 slova - porno. Druhou půlku bych označil jako tisíckrát omývané klišé téma, k tomu ta kamera alá "Tisíc a jedna noc"..No bída, být lepší kamera a méně porna bylo by to klidně na 3..

ZMD: Zombies of Mass Destruction (2009)

Konečně film kde si ze sebe amíci umějí udělat srandu; společně s farářem, kterého umlátí zombie jeho vlastní rukou jsou tohle důvody, proč musim dát za 4* :)

Wyattovy párky (2008)

Fajnová záležitost, nenudil jsem se, bylo fajn vidět Zacharyho i někde jinde než v Chuckovi:)

Rendez-vous v A moll (2003) (studentský film)

Je vidět že o filmech vím asi úplné hovno. To je ale píčovina. Dám jednu hvězdičku a to jen ze strachu, abych tu nedostal ban..ofce!

Rychle a zběsile 5 (2011)

Po průseru ve formě čtyřky je to určitě posun k lepšímu, o hodně. Když se sešli téměř všechny hvězdy tak jsem málem i uronil slzu. Akce pořádná, vše v poho, ale jednu musim dát dolu, moc nefandím spojení "Americký akční film" které s sebou přináší scénky jako táhnutí sejfu přes celé město, k tomu jaká to byla blbost se asi nemusím vyjadřovat. A laciný konec "máš rád duchy?" to taky docela zabil. Snad další díl nezakope sérii do země, protože i přes uvadající atmosféru díl po díle od prvního dílu je to pořád jedna z mých oblíbených sérií akčních filmů vůbec. btw. jsem zvědavý jak dlouho chtějí sázet díly pro dvojku Diesel-Walker, protože příběh pořád končí třetím dílem, nerad bych v RaZ 10 ještě viděl toho vietnamce co rád žere křupky. Hold si Lin pěkně zavařil :)

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Jednička byla skvělá road movie, ale u tohohle filmu jsem se vyloženě styděl, když jsem si ho pouštěl doma a rodinní příslušníci chodili okolo..Když se porovná s jedničkou, tak je téměř bez nápadu a většina věcí je dost odhalitelně obšlehnutá z prvního dílu..Nového nic, přibyla jenom téměř až urážlivá exhibice tělních tekutin a orgánů..Vrchol hnusu a trapnosti na entou