Stopy krve (2006)

Ježiš to byla sračka..Film mimo jiných hovadin nabízí až téměř neuvěřitelný vývoj hlavní postavy, jejíž charakter během celé hodiny a půl lítá jak na horské dráze; vraha, který podle časové osy dokáže skákat jako Star Warsový týpek z filmu Jumper a v neposlední řadě pár tvrdých chlapů, ať už s loveckou puškou, sekerou a nebo policejní pistolí, se kterými si nadpřirozený chlapík s ocelovými lítky hravě poradí..Hrusní a nesympatičtí herci, děravý příběh, snad jediná světlá stránka filmu je kamera, která se sice klepala jako kdyby jí držel feták s podmírou pervitinu v krvi, ale oproti ostatním faktorům filmu si doslova užívala každou vteřinu(to nadšení berte s rezervou, jak říkám, myslím oproti zbytku co tenhle trhák nabízí) - To je také důvod, proč jsem nedal Odpad!..

Ztraceni v divočině (2006)

Abych se přiznal tak mě tam skoro nic nechybělo. Napnutý jsem byl až do konce a postavu borce z Eurotripu jsem si zamiloval, bylo mu připsáno obrovské charisma a všechno dělal s velkou rozvážností..Bohužel s přibývajícím časem se postava mění i k horšímu a ve finále je z toho skvělého a tajemného hajzlíka "obyčejný" úchyl...Postava Alexe se mi postupem času taky zhnusila, nechal si až moc sr*t na hlavu a Sophie se chovala jako pulina a nebýt jejích krásných nohou asi bych jí proklínal..Ale Scott neměl chybu, kamera taktéž ne, prostředí vybrané perfektně...Prostě mám tyhle roadtripy rád no..:)

Mistři Hazzardu: Jak to začalo (2007) (TV film)

Nepřijde mi že by tam byl až tak brutální poskes vůči jedničce. Jasně, chybí tu S.W. Scott a J. Simpson, ale i tak si to své tempo a kouzlo Dukes of Hazzard udrželo. Vše je při starém, tj. parádní honičky, silné vztahy v rodině které se příběh filmu snaží neúspěšně rozbít,charismatický (v záporném slova smyslu) záporák který na své činy jak už to tak bývá dojede a samozřejmě pěkné holky..A právě k těm holkám..na vkus normálního - troufám si říct neúchylného - diváka je tam ale až moc ženských nahoře bez a pokračování se trochu mění dnes už v obyčejnou rádoby teen. komedii plnou šuk*ní..A o tom přece jednička vůbec nebyla..Sečteno podtrženo dvojka není žádný průser který by musel nutně vyvolávat křeče v žaludku..

Řezník (2006)

Koulervoucí název překrývá jenom hromadu nedostatků. Film je fraška(ve špatném slova smyslu) která si hraje na hodně a nemá na to..Chování všech hlavních hrdinů tady nemá ani cenu popisovat. Finále ovšem bylo strhující co se komedie týče, co bych v něm naopak vidět nemusel je klasické „z vraha jsou sra*ky, ale stejně jim uteče“. Proč ho tam propána nechali? Proč to vůbec točili? A proč já nad tím strávil kousek života?? Zlaté pravidlo zní: Když se třese dodávka, nechoď koukat na ptáka(*) a já radím: nechoď koukat ani na tohle..

Brouk (2006)

Rozjezd je zbytečně dlouhý (téměř unavující) a když napětí konečně vyvrcholí, stejně máte chuť dát hlavním hrdinům přes hubu..Jediné východisko z toho je tlačítko MUTE. Co jsem naopak ocenil byla ,,tajemnost“ brouků, ale ani to z filmu nemůže udělat film, který bych si rád pustil znova..Pro mě téměř odpad!

Apokalypsa (2006)

Smečka rádoby drsných charakterů (kterým se ani ty kéry na těle věřit nedají)společně s tisícem zbytečných politických, náboženských a vědeckých keců, které dohromady tvoří ohromný kus lejna dlouhý 145 metrů..Čas i peníze se rovnou mohli spáchnout do hajzlu a vyšlo by to na stejno..zbytečný film. Jedna za SWS a dialog v autě (o negrech) v první půlhodině..

Neprůstřelný mnich (2003)

Celým filmem se táhnou řekněme mystický kraviny, ale vy jste schopný to přehlížet..ale když se z toho u konce stane Matrix křížený s Wolfensteinem, je vám z toho na blití..Jedna za Rodena, který svou roli zvládl v pohodě..

Moje žena a jiné katastrofy (2007)

Hlavní hrdina je nehorázní týpek..Jeho monology neměly chybu a líbily se mi asi nejvíc z celého filmu, když nepočítám tu sexy černou kočku..Film jsem sledoval v českém dabingu a řekl bych že se docela povedl..Malé množství fórků nenadchne, ale ani neurazí. A když už se nějaký ten džouk prohodí, stojí to za to..Co na to říct, já se zkrátka bavil..

Rebelové (2001)

Co si budeme povídat bylo to dobrý. Všechny songy skvěle zapadly a "klipy" k nim špatný nebyly..Teda alespoň na český poměry hodně dobrý..A Zuzanka Norisová mě rajcovala už v 10 letech:D