Jack Frost (1998)

Dětství v trapu a s tím i doba kdy jsem to hltal a brečel u toho, už jen z principu dám 2*..

Avatar (2009)

27.12.2012 - Asi jsem dospěl a konečně si to přiznal - jen o efektech to fakt neni...

Vřískot 2 (1997)

Nejhorší vrah co jsem kdy viděl:D

Vesmírná exploze (2008) (TV film) odpad!

nejlepší konec kdy byl měsíc na 2 půlky a hláška "paráda..je stabilní" :D to mě fakt rozesmálo..a ta blondýna s výrazem debila taky dobrá..odpad!

Disaster Movie (2008) odpad!

Hvězdný obsazení, ještě lepší efekty a ty herci, to je luxus...ne zkrátka je to sračka jako kráva, původně jsem zvažoval jednu * za scénu s hancockem co si dá palicí o sloup, ale nepotřebuju se takhle ponižovat.. *TIRED*

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Výborný animák který má skvělý příběh a mazané postavy (hlavně Rhino :D)...můj křeček může Disneymu poděkovat za to, že mu příští týden jdu koupit kouli :D

Sedm životů (2008)

Film byl krásný, Will byl suprový jako vždycky a v mojí TOPce si drží první místo pořád..Ale když film porovnám se Štěstím na dosah, se kterým měl stejnou šanci na úspěch (stejný herec, stejný režisér) filmu něco prostě chybělo..Asi právě to, že to nebylo "Štěstí na dosah"..Už jenom konec, který mě rozplakal, si ty 4* určitě zaslouží..

Kamarádova holka (2008)

normální rom. komedie se "vším všudy". To bohužel v dnešní době znamená s nulovým vtipem..

Quantum of Solace (2008)

Proboha *TIRED* Tohle je Bond? Kde jsou ty věci se kterých byl "tak" výstřední? jo dobře, bouchač stejný jako vždy, možná malinko lepší, ale co zbytek? Aston rozm*danej na 5 minut, pak už jsem ho neviděl..Martiny? aha, to je asi to co pije na lodi a je v záběru asi půl minuty..."SE" sice neni tak podstatný, ale taky tam moc vidět nebylo...A za to že si tenhle jindy sexuální ledoborec ani nevrznul s tou sexy čubkou, dávám slabých 50% *TIRED*