Pláž (2000)

Krásné prostředí a dobrý výběr hudby. Příběh bohužel nic moc, film se jmenuje "Pláž" a Boyle jako by na to zapomněl a z filmu udělal akorát souboj marihuanových sedláků s bandou anarchistů. Škoda, ten film měl na víc...

Mrazík (1964) odpad!

Nemám ten film rád, každá jeho minuta je pro mě bolestné utrpení a herci by do jednoho zasluhovali dostat na hubu. Odpad už jen abych vás nas*al..

Smrt přichází v bílém (2003)

Jako béčko to beru, ale to že je to tu červený to vážně nechápu, zase taková pecka to podle mě neni.

Mládí v trapu (2003)

Na komedii mi to přišlo zbytečně zmatené a řekl bych že jsem od toho čekal víc než se mi dostalo. Dobrých fórků není moc a díky bohu za to, že délka filmu není větší..

2012 (2009)

Nejsem vyznavačem "konce světa v roce 2012" ale tento film se mi líbil a to hlavně kvůli nabušeným záběrům převážně první poloviny a už jenom za to pod 4* nepůjdu

Rychlí a zběsilí (2009)

Ale no tááák..Co tohle mělo být? Jedničku a dvojku mám rád, moc rád, sice už v jedničce nebyl problém aby kvůli rychlosti ulítla autu podlaha, ale to jsem ještě tak nějak toleroval protože jsem byl madej a jedinej volant který jsem v tý době viděl byl ten, který byl součástí stavebnice LEGO..Ted už jsem trochu starší a tak trochu vim jak to chodí, takže při scénkách kutálející se cisterny nebo "nařvaných" akcích mezi trámama v dělnický šachtě se už jenom směju..Auta padají z nebe, tak jako je to zvykem už od předchozího dílu a já si říkám ,,propána, radši si dám NFS", protože to se alespoň za arkádovou hru samo vydává..Brian nám už konečně dospěl, Dom je kvůli vraždě svojí kočičky zhrzenější než kdy předtím, role se obrací, záporák nepůsobí tak jak by měl, dokonce ani rádoby sakramentsky hustě nadupaná super GPS tomu nepomáhá, dobrých honiček málo, zbytečných keců okolo hodně..S tikem v oku označuju 2 hvězdičky a dávám "Potvrdit" a zároveň mi běhá mráz po zádech z toho, že se plánuje něco jako Fast Five..

Umlčeni (2008)

Já tyhle filmy prostě miluju. Napínavá atmosféra začne po pár minutách a neustane až do samotnýho konce. Námět tisíckrát ohraný(jízda do pekel, stopař,...), ale je vidět že furt z toho jde udělat něco nového a jedinečného. A to je moc dobře!

Prokletý ostrov (2010)

Šmáknul jsem si do sytosti! Až teda na jednu věc..Klišé konec ve stylu "celý je to o tobě" tu byl už tolikrát..

The Canyon (2009)

Abych pravdu řekl filmu bych asi nevěnoval pozornost kdybych ho nenašel přes mojí oblíbenou herečku ze seriálu Chuck..A co na něj říkám? 100% "B"..Béčková klasika kdy se líbánky promění v boj o holý život. Tento žánr mám rád, člověk nemusí moc přemýšlet a konec filmu je jasný už od začátku..Když nepočítám děj a chování postav, které z filmu dělají právě to co je, je zde i pár světlých momentů..Mluvím hlavně o konci který mě mile překvapil. Nesnáším happy endy, ale v takovéhle formě je miluju:)