Jack Frost (1998)

Vanocni pohadka o silnem poutu mezi otcem a synem. At ziji snehulaci s roztomilym kukucem :)

Chlípné deníky (2009)

Snaha o intelektualne feministicke porno. Za ten inovativni pristup k tehle problematice jedna hvezda navic ;-)

Moje borůvkové noci (2007)

skvele herecke obsazeni nema moznost uhrat filmu ctvrtou hvezdicku. Takze ackoli film vypada napadite, klouzne do bahna prumernosti... Skoda.

Zkus mě rozesmát (2011)

Sandlet a Aniston... kdo by rekl, ze tohle bude fungovat? Ja ne :) Ale povedlo se. Nebylo to asi az tak o jiskreni mezi nima, ale skvele si nahravali a jejich vtipky me pobavily. Dlouho jsem se u filmu nahlas nesmala. Skvela letni oddychovka. Nic min, nic vic.

Kajínek (2010)

Tema Kajinek je sice kontroverzni, ale... Snazime se tuhle kauzu medializovat, jenze jedinej vysledek je, ze film se stal populisticky jednoduchym sdelenim, jak jsou vsichni cesky policajti uplne blby a nechutny (plivance v polivce?). Nekouka se na to spatne, ale prece jen to neni to, na co si film hraje. Nejde o skandalni cesky film o skandali osobnosti... A Vladimir Dlouhy jako zaporak je opravdu vyborny! Scena se soudkyni je brilantni. Na shledanou :)

Blade (1998)

Diky brachovi jsem tenhle film videla snad patnactkrat behem dvou let :D Super atmosfera, dobry upiri, trochu ujetej Snipes :) a ty kostymy! Super. Takze bych dala tri hvezdy, ale ta ctvrta je za to, ze se na film dalo koukat i popatnacty :)

Černý slzy (2002) (TV film)

Romeo a Julie na cerno-bilo. Doslova...

Vyprávěj (2009) (seriál)

Ceska televizni tvorba se na pocatku 21. stoleti snazi vratit tam, kde byla pred rokem 89. Nekdy ji to vyjde, jindy ne. Vypravej je podle meho nazoru prvnim pripadem. Sedlo mi herecke obsazeni, uvodni melodie, dejova linka i ceskoslovensky tydenik na zacatku a na konci. Proste lepsi prumer.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Prvni serii jsem poctive koukala na kazdy dil. Postupem casu se ze serialu stal dobre placenej bordel, kam si herci chodi privydelat na nove strechy. Kazdej vpodstate ma neco s kazdym, obcas prijde nekdo novej, pak zase nekdo odejde. Ordinace mela skoncit po prvni serii a mozna by mela lepsi hodnoceni. Tohle protahovani nevylecitelne choroby v podobe x-te serie je fakt trapas...

Černá sanitka (2008) (seriál)

Mozna za me hodnoceni mluvi fakt, ze mam rada horory a fascinuje me vzezreni Romana Zacha, ale mne se tyhle kratke minipribehy libily a z nekterych sel fakt strach (obesenec nad autem). Jine byly slabsi (zaseknuty rovnatka). Na ceske pomery ale dost dobre a originalni. A hru Cerne historky hrajeme taky radi :)