Nábyteček (2010)

Bál jsem se toho, že to bude hipster shit ve stylu Xaviera Dolana. Ale očividně Criterion Collection nikdy nevydá špatný film. P.S.: Jody Lee Lipes je asi nejzajímavější mladý kameraman (sledovat). Nikdy bych neřekl, že to točil na foťák.

Mise na Mars (2000)

2001: Vesmírná odysea pro hloupé.

Sherlock (2010) (seriál)

1. série: 4*, 2. série: 3*

Life's Too Short (2011) (seriál)

Bez znalosti Office a Extras do jisté míry nefunkční, spousta fórů počítá s tím, že divák je s nimi obeznámen. Ale paradoxně z Life's Too Short budou nejvíc nadšení lidi, který nemají Gervais&Merchant universum tolik nakoukaný, protože nejde o The Office Meets The Extras, ale o jejich pořádnou vykrádačku, ať už jde o podobné charaktery: Warwickův natvrdlý účetní je jak Merchant z Extras, nová sekretářka je variace Maggie, celá scéna s Liam Neesonem je převzatá z Office. Si říkám, že to celé rovnou mohlo být mockumentary o Gervaise, jediné funkční fóry stejně jsou, které naráží přímo na jeho osobu a na kult zbožnosti, které v UK a nyní i v US má. Přeci jen už jsme to viděli dvakrát, jak se loser snaží být úspěšný, copak není čas reflektovat to, jaké je to být úspěšný a oblíbený, vždyť Gervaisův blog teď není o ničem jiném.____P.S: Miluju lidi, co hodnotí po první epizodě.

Nákaza (2011)

Nejlepší role Gwyneth Paltrow po deseti letech.

Sráči (2011) (TV film) odpad!

Nahota na prodej pro 21.století. Bad Boys Jiří Bartoška v Crocsech a Jaroslav Plesl ve skejtových botách, Dulava jako cyp Zidane, Vlaďka Erbová!, šňupající Švarcová, "drsný" Čtvrtníček a lame vtip, bayovské oblety na střeše Hotelu Steel, vrtulníček na ovládání, Michal David a jedna velká reklama na Třinecké železárny. ____ Pořád to ve mně silně rezonuje, více než jakýkoliv jiný Sedláčkův film. Za deset let to bude kultovka a já pak dám 5*.