Rapl - Ryba smrdí od hlavy (2019) (epizoda) odpad!

Chvílemi snad dokonce náznak atmosféry první série, ale zcela neochvějně zabité tak tupým scénářem, že je to až do očí bijící. Ty logické lapsy jsou neodpustitelné.

26. Český lev (2019) (pořad)

Trapná estráda, kde by min. polovina účastníků bez dotací, podpory státu a peněz daňových poplatníků umřela hlady. To jim ovšem nebrání si myslet a občas i říkat veřejně, že jsou něco lepšího než zbytek národa, na který někteří z nich tak rádi plivou.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Opravdu velmi, velmi komplikovaná cesta ke smíření a odpuštění. Na tohle jsem se moc těšil, trailery totiž vypadaly opravdu cool a herecké osazenstvo se též tvářilo nadějně. Ovšem kdyby chyby ! Stále jsem doufal a čekal, jak nešťastná nasraná tvrďácká matka udělá ve svém městečku pořádný průvan a s hajzly řádně zatočí ..... a ono nakonec NIC ! Výsledek je nakonec nemastná neslaná story s podivnou pachutí toho závěrečného rozuzlení. Takže nakonec jde jen o chladný vyčůraný kalkul s pomrkáváním po soškách Oscarů.

Bobule (2008)

Pro mnohé milovníky vína a Jihomoraváky jistě srdeční záležitost. Tohle opravdu pohladilo po duši. Jeden z mála českých filmů, které si umím občas pustit pro zlepšení nálady. Dvě decky bílého nesmí chybět. :))

Skleněný pokoj (2019) odpad!

Tak uživatele Patrix000 toto "veledílo" tak nadchlo a bylo tak úžasné (dle svých slov), že tomu fláknul 100%, stejně jako Babovřeskám a Kameňáku. To je myslím docela trefný příměr a zhodnocení kvalit tohoto opravdu nepovedeného díla.

Manželské etudy: Nová generace - Mirka a Kuba (2019) (epizoda)

Jedna hvězda za tu slušnou neštastnou rodinu. Jinak jako dokument přesně ta samá sračka, na kterých má postavené dlouhodobé živobytí matka autorky tohoro dílka. Dceruška to rychle pochopila. Abych věděl, že mladí lidé (a nejen mladí) mají v soužití problémy, jak osobní tak finanční, na to nepotřebuji tyto příživníky a pijavice, jejichž "filmařská" kariéra je postavená na dojení eráru. Za státní a za dotace se to točí dobře. A aby byly na takové živobytí krupky, stačí stát na té správné ideologické straně spolu s Českou televizí a celým havloidním bratrstvem.

Vzteklina (2018) (seriál)

Česká televize nezklamala. A přitom začátek vypadal nadějně. Mělo to tajemnou atmosféru s thrillerovým nádechem, ale jak běžel děj dál, začal jsem mít postupně podezření, které se bohužel nakonec potvrdilo. Přijde mi, že největší šanci k natočení mají v ČT jen ty projekty, které si berou za téma zlé komunisty, StB a socialismus (např. https://www.csfd.cz/film/575537-redl/prehled/) nebo útlak Sudeťáků po válce ze strany zlých Čechů, jako v případě Vztekliny. Takových projektů je možné za poslední roky počítat na desítky. Dlouhodobá extrémní ideologická masáž diváků ze strany ČT je nechutná a do očí bijící.

Příběh služebnice (2017) (seriál) odpad!

Tento opěvovaný seriál je čisté feministické peklo. Něco tak nudného a nelogického jsem, vzhledem ke zdejšímu vysokému hodnocení, vůbec nečekal. Ani se mi díry v logice nechtějí rozebírat. Za současné hysterické a aktivistcké atmosféry v Hollywoodu (a nejen tam) byl od autorů slušný kalkul, natočit příběh z budoucnosti, kde jsou chuděry ženy zneužívány, znásilňovány a slouží zejména jen jako chodící dělohy (rodící mašiny).

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Pro mě velké zklamání. Tolik opěvovaná animace mě vůbec nenadchla. Netuším, co na ní kdo vidí. Možná to všeobecné nadšení plyne z toho, že autoři našli způsob, jak do obleku Spider-Mana dostat kluka černé pleti. Film poplatný dnešní "podivné" době. Chudák Peter Parker ... !! Stal se obětí multi-etnického nadšení, které je spolu s všemi těmi fanatickými MeToo kauzami apod. pro dnešní Hollywood bohužel prioritou.