Betonrauš (2020)

Zaujímavý pribeh 2 ludi ktorých ciele a podvodydosiahli nevydaneho šialenstva a bohatstva.Pri filme je pekne vidiet aj skutočnosť ako to vo svetee chodi kde za peniaze a kontakty mozes všetko.Nakoniec je však pekné že ich to aj z časti dostihlo, možno nie tak finančne ako to že skoro prišli oto najcennejšie čo mali, rodinu.Zamna zaujimavy nemecky film s podobnostou z filmu vlk s Wall Street.Hodnotenie 75%

Dr. House - Zpověď (2011) (epizoda)

Pár povedených vtípkov ako dna opíc ale najlepšíe bolo ,čo som sa dlho tak nepobavil, ukážka zasadačky verzie 2.0 :D

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Príjemný večerný film o bývalom policajtovi , ktorý si odsedel 5 rokov za napadnutie nadriadeného.Po odpykani trestu sa však v mimoriadných správach dozvedá, že nadriadeného zabili .Spencrovi ( Mark Wahlberg) dôjde že v tom niečo je a tak začína ako v každom policajnom filme honička za spravodlivosťou.Priemerná akcia ktorá sa na níč nehrá a dobrý herecký výkon zaručujú že sa pri tomto filme nebudete nudiť.Nadpriemerný film ktorý nikoho neurazi , udrži vas v sledovanosti aj ked viete asi jak to presne skonči.Hodnotenie 65%

How to Train Your Dragon: Snoggletog Log (2019)

Mám rád túto sériu o drakoch , ale veľké sklamanie s tohto snímečku kde 2/3 sa kukáme na jednu a samú vec.Nedokázal som to bez preklikovania dopozerať ani tych 28 minut...Podľa mna úplne zbýtočný snímok kďe dávam hviezdy iba za predošlé diely a peknú animáciu s vpohode hudbičkou.

Crocodile Island (2020)

Musíte byť nenáročný, vedieť do čoho idete a myslieť si ,že sou to turisty ktorý sa stratili pri vysmirnej prehliadke na neznámej planéte podobnej zemi.Inak animacia podpriemerna a celkový dej kde je cítit nejaké napatie ale nič extra.

Disturbing the Peace (2020) odpad!

Horecké výkony su tak otrasné, že keby z miesta improvizovali a natačali tak by to s toho mohlo byť určite niečo lepšie ba dokonca to skôr vyzera ,že sami herci to tak hrajú akoby ich donutili hrať vo filme a čakajú kým skonči.Celkový dej je jedno veľke koleso opakujúce sa ako sluby politikov + tie triky a všemožné "efekty" ušte viac zničili to čo s toho bolo.

Two of Us (2020) odpad!

Film som sa snažil pozrieť no bolo to tak odporné, že som ten film musel preklikať a ani to nepomohlo na aspoň 1*.

21 mostů (2019)

Film ktorý nikoho neurazí s dobrou hudbou v pozadí a nie tak strašne nezmyselnými bojovími scénami.Napatie si udržiavate od začiatku prepadu až k rozuzleniu.Koniec a celkový priebeh sa dal očakávať ale to nemeni nič natom že ako večerný film by som si ho znovu pozrel i napriek tomu že pribeh a celková pointa sa opakuje u x filmoch.Stopaž filmu sa mohla strihnuť o 20 minut ale neurazí ani 1:40 , trošku bolo sklamanie však že aj napriek tomu že cely film bol v podstate skoro o 4 ľudoch , tak postavy sa vôbec nevyvinuli ani trošku a keby nebolo začiatku tak nevieme o detektivovy vôbec nič.Celkovo by som to zhodnotil na 75%.

Jie wen 4: Wan ťie pchien (2019)

Posledné pokračovanie Mistra Ipa v jeho živote plného boja a skúšiek jeho bojového umenia.Potešila ma čast s Bruce Lee kde je vidieť ako bojuje a trénuje svojich kadetov na šírenie potomstva bojoveho umenia.Príbeh mal všetko čo mohol mať, nenudil som sa nikde, film sa striedal s fightom a kecanim bez toho aby jedno či druhé prekážalo.Poukazuje to aj na minulost USA ako sa správali ba aj správaju pohŕdavo.Dokonalá seria filmov o Ipovi ktorý dokáže milovať svoju ženu výchovávať syna , učiť svojich žiakov a dôstojne natrhnút prdel každému kto ho vyzve aj napriek jeho rakovine.Celkové hodnotenie 95%

Fakjů pane učiteli (2013)

Zaujimavý nemecký film o školstve s kopou vtipných a bláznivých veci ,ktorý poukazuje ako v dnešnej dobe je naše školstvo a mládež(nie doslova z filmu).Herci zahrali svoje výkony výborne a dlho som nenašiel tak dobrú nemeckú komédiu ktorú by som si pozrel i viackrát.Vtipy boli na úrovni,Zeki sa s harantmi nesere čo je cool a ukazuje kto je na dvorku pánom.Celkové hodnotenie 80%