UFO (2018)

Objeví se UFO ale jak jinak úřady se to snaží zatajit. Jenže jistý student se v tom neustále šťourá a ne ne dát si pokoj. Opravdu je otravnější než svítiplyn. Pravdu sice nakonec zjistí a i dostane možnost se podílet na utajeném výzkumu. Celé to místy působí jak hraný dokument. Pravda o UFO je asi taková že existuje, jenže se to nikdy nejspíš nedozvíme, vlády, které se o to zajímají to vždy zametou pod koberec. A dokud mimozemšťané nebudou sami chtít, aby je lidstvo skutečně vidělo, tak můžeme jen spekulovat.

Mastema - Anděl zkázy (2022)

Depresivní podobenství o ďáblu v nás. Hlavní hrdinka je velice sexy a má pěkný prsa. Ale jinak je to dost upovídaný a chaotické.

Kousek (2018)

Nuda k uzoufání, vůbec se nebylo čemu smát. Celé to propojení lidí a duchů a jiných zrůd bylo divné.

Klíč k sexu (2022)

Totální kravina pro ženský. Zase tam musí nacpat buzeranty, aneb jak zjistit že jsem teplý a je to v pořádku. Hrát tuhle blbou hru může jen idiot náhodně si měnit partnery. To zákonitě nikdy nemůže dopadnout dobře. Když už chce někdo zažít nějaké to dobrodružství mimo rodinu, tak to musí být čistě tajné, aby o tom nikdo nevěděl.

Bullet Train (2022)

Tohle jede hodně v Tarantinovském duchu a vůbec to není na škodu naopak se do toho přidal humor a netradiční prostředí japonského Šinkanzenu  a je z toho zábavná akční podívaná, plná nekonečných soubojů a černého humoru. Hlavně to prostředí vlaku tomu dodává ten správný říz. Postavy jsou skvěle napsané a zahrané. Prostě akční podívaná jak má být. Mimo jiné mě skvěle bavila Joey King té to hrozně slušelo. Ps- snad jednu výtku ten vlak přece musel jít zastavit na dálku, když se nekontrolovaně řítil. Od toho tam je určitě spousta zabezpečení.

Tři tisíce let touhy (2022)

Netradičně pojetá legenda o džinovi v lampě. Který sice splní tři přání, ale to by ho nesměla najít vzdělaná žena, která vlastně nic nechce a tak to pojme jinak a hlavně si s džinem povídá.

Lola: Zprávy z budoucnosti (2022)

Netradiční film, který je celý černobílý a ještě je to vše dělané sestřihem skutečných záběrů historie a nových. Vše se to točí o přístroji co umí ukázat budoucnost a díky tomu se mění chod druhé světové války až do okamžiku kdy se to podělá. A pak se vývoj dějin změní. Podobné filmy mám rád. Škoda téhle formy provedení.

Smrt Dicka Longa (2019)

Hodně černá komedie a drama zároveň. O jedné hodně ujeté smrti a následné spirále lží a zamotávání se do nich. Zvláště když máte uvědomělou dceru. Zajímavý film.

Lucy má děťátko (2021)

Aneb jak uměle počít dítě. Jenže nic není tak jednoduché a zvláště když se ujme vic plodů než by mělo. Většinu filmu se nic neděje a jen čekáme, kdy konečně něco začne. Hodně nevýrazné.

Sisu (2022)

To jako mělo být myšleno vážně? To byl hodně špatný vtip. Chlápek co neumí mluvit, což by až tak nevadilo, ale to že neumí umřít a je doslova jako Kostěj Nesmrtelný či spíše Terminátor často zde zmiňovaný Rambo byl proti němu žabař. Nejde ho z kulometu zastřelit i když se kryje jen tělem jinýho může, žádná rána neprojde skrz či nezasáhne nohy. Nejde utopit. Oběsit rovněž ne. Mnoho hodin je pověšený  a stejně pořád dejchá. Scéna s letadlem už byla parodie. On stejně přežije všechno a vše jen kvůli zlatu. Jediný slušný scény jsou z kurvama to bylo dobrý.