Babovřesky 2 (2014) odpad!

Ani nevím proč jsem se na tento klenot koukal, asi jen ze zvědavosti, ale horší film už jsem opravdu hodně dlouho dobu neviděl. Od sledování mě měl odradit hned začátek, kdy se bába hrozně moc divila tomu, že si v létě hokejisti nesou hokejky. Ale budiž. Pak jsem se pozastavil nad další zápletkou, ve které se stalo to, že do vesnice jede kontrola. Dva típci v bílém autě s nepřehlédnutelným Product placementem se snaží pomoct starostovi, aby kontrola nedorazila a tak vymysleli lest v podobě přehozených značek a umístěných zátarasů s nápisy minové pole apod. To už jsem nevěřícně koukal hlavou. To už mě ani skákající zhulená bába na trampolíně nepřekvapila. Ale nejvíc mě dožraly a zároveň nas*aly babky podhazující své vnučky hokejistům kvůli prachům. HA HA HA Po hodině utrpení jsem to vypnul. Nevím, jaká měla být cílová skupina diváků, ale toto veledílo by se hodilo pouze jako mučení pro vězně v Guantanámu. ///můj 2000 hodnocený film///

Velká žranice (1973)

Zajímavě zvrácená komedie obsahující čtyři muže, jednu ženu, špetku prostitutek, cca 20 kg vážící holou NEsexy zadnici hlavní hrdinky, nějaké ty sexuální hrátky a hlavně neustálé žraní všelijakých sladko-kyselo-slano-hořkých pochutin. Je mi sice záhadou, proč u hlavních postav nebyl vyvolán vomitus (zvracení), ale jsem si jístý, že u některých slabších diváků k tomuto jevu může při sledování dojít :-) Ve filmu se toho moc neděje. Furt se jenom žere, žere, vaří, žere, sexuje, uspokojuje a zase žere. Občas padne nějaká ta hláška. Občas někdo umrzne, či se přejí. Ale to je v podstatě všechno. Hlavní postavy hrajou docela přesvědčivě. Na 40+ let starý film jde o velice kontroverzní dílo, které si své fanoušky najde. Já zas tak nadšený nebyl a honotím čistým průměrem.

Tokarev (2014)

Hodně velká slabota s Cagem v hlavní roli. Přišlo mně to dosti utahané, tak akorát k usnutí. Akční scény taky nic moc, i když 2 docela ušli:-) Konec sice překvapí, ale hodnotu filmu zas tak nezvýší. Zlatý Drive Angry, ten se mně líbil o dost víc. 40%

Evidence (2013) odpad!

Tohle se nedalo, i přes velmi slibný začátek musím dám zasloužený odpad. Ani jsem to nedokoukal. Ale originalita ala svářeč se vážně upřít nedá.

Tomie Unlimited (2011)

Čistokrevná bizardnost ve velkém stylu, která baví od začátku až do konce. Toto je fakt něco neskutečného. Kdo neviděl, neuvěří. Smíchy jsem probrečel půlku filmu. Překvapuje mě tak nízké hodnocení, čekal bych něco okolo 50%.

Abominable Ferociousness Assemble of Catastrophic Mutilation Barbarity (2008)

Kdo si nepřipraví kýbl, může mít velký problém :-) já naštěstí Valentina znám, takže jsem věděl do čeho jdu. I tak to ve mě zanechalo nepříjemně znepokojivý pocit. "Film" je určen tak pro 0,0001 % otrlých diváků, kterým nevadí blití krve, vykuchaná střeva (vytahování, dávení se s nimi), mixováné nenarozených dětí, apod... ostatní raději ruce pryč...

M is for Maestro (2013)

Maestro je trošku větší nervák, než by jste čekali:-D

M is for Muff (2013)

Dobrá blbůstka s nečekaným vyústěním:-)

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

V 10ti letech jsem na Supermaxu hltal každou epizodku, takže z nostalgie nemůžu jinak. Morfujeme

La memoria del muerto (2011)

Tak takhle nějak si představuji fungující mix hororu a komedie. Nasmál sem se dost a gore (kterého nebylo málo) bylo na docela vysoké úrovni. Scéna, při které došlo k vytrhání zubů a vypichování očí bylo jedno z nejlepších, co jsem za poslední dobu viděl. Chybělo mi ale napětí a film jsem nějak uspokojivě nepochopil, takže za mě silný průměr.