Jackass: Děda Mizera (2013)

Tak toto je při porovnání s předhozími díly hodně slabý odvar, ba přímo odvárek... převládá nuda a trapnost, i když pár dobrých ftípků se tady najde (strip bar).

2 zbraně (2013)

Na mě až moc zdlouhavé a nudné. Moc mně to neoslovilo. Na to, že je to komedie, ani jednou jsem se nezasmál...

Škoda lásky (2013) (seriál)

První díl celkem dobrej. Přidávám jednu hvězdu za božského Káju ;)

The Ugly (1997)

No tak tato psychiatrická léčebna je hodně zvláštním ústavem. Mimo hlavní postavy – násilného delikventa, jsou zde dva zřízenci, z něhož jeden chodí s rozepnutým pláštěm a ukazuje pivní břicho, jeden hodně zvláštní ředitel (nedivil bych se, kdyby budoucí pacient) a pacientka se sexy brýlemi. Do toho tam přijíždí mladá, pěkná právnička, která bude mladého násilníka vyslýchat. Celý film je v podstatě o výslechu, kde jsou nám v jednotlivých flashbecích vyobrazeny jednotlivé vraždy již zmíněného delikventa. Ten vraždí břitvou a za divácké podpory „návštěvníků“, kterých je v průběhu děje čím dál více a více. Vraždy jako takové jsou na docela dobré úrovni a je jich docela dost. Konec mě tedy zas tak nenadchl, jako některé z diskutujících, očekával jsem ho. Celkově jsem ve filmu nenašel hluché místo a bavil jsem se. Občas ale divák musí zatnout zuby a nesmí začít polemizovat nad tím, co je tady všechno možné:o)

Insidious 2 (2013)

Takže co o Insidious 2 řící? Při porovnání s prvním dílem mírné zklamání. Nervydrásajících scén, při kterých si budete zakrývat strachem oči, už není tolik a s postupující stopáží je jich čím dál méně a méně, takže při finále jsem se už jen nebojácky usmíval. Dalším negativem filmu je až přílišná překombinovanost děje, kde se střídá minulost s budoucností a přítomností. Pokud bych si před projekcí neoživil první díl, vůbec bych film nepochopil. Insidious 2 totiž přímo navazuje na jedničku. Vyzdvihl bych ale dobrou hudbu, pár výborných lekaček a napětí (i když jak jsem psal, postupem upadá). Sečteno podtrženo, hodnotím silnými třemi hvězdami a těším se na rok 2015, kdy nás čeká Chapter 3, i když jak to prozatím vypadá, bez mého oblíbeného režiséra Wana.

A Perfect Child of Satan (2012)

Posledních 7minut je totální masakr, zbytek bohuzel kecy kecy kecy. Kdyby film trval pouze poslední třetinu,bylo by to za plný počet, takhle bohužel musím snížit na 40%. Škoda

Gravitace (2013)

Hodně intenzivní zážitek. Doporucuji 3D, které je po dlouhé době 100% využito. Při sledování celé kino ani nedutalo, což se mi již dlouho nestalo. To si myslím, že mluví za vše;-)

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Konečně po dlouhé době pořádné exploitation bez hluchých míst a se solidní brutalitou. Nemám co bych vytknul, což se mi v rámci subžánru už dlouho nestalo.... 100% hardcore

Iron Man 3 (2013)

Vše šlape jak má, ale nějak pro mě celý film vyzněl tak nějak naprázdno. Možná jsem byl naladěn na jinou notu, ale tento díl mně přišel ze všech dílů nejslabších. Padá tu jedna hláška za druhou, a občas sem se i pořádně zasmál (Mandarín mně celkem rozsekal), ale akce mě prostě nějak nenadchla. Takže za mě čisto čistý průměr. /// můj 100 komentář ///

Babovřesky (2013)

SODOMA GOMORA BABOVŘESKÁ. Já vůl nebral zřetel na zdejší hodnocení a na zdejší komentáře a bláhově si myslel, že sem píší pouze Troškovi zamindrákovánci. Jako fanda trilogie slunce seno jsem si říkal, to bude v pohodě. I kdyby to bylo o něco slabší, tak se člověk aspoň odreaguje a zasměje se. ALE tomuhle dílu se vážně smát nedá. Báby se sice snaží prodrbat každýho ve vesnici, ale je to tak uměle vyumělkovaný, až to vyznívá velice trapně. A ta hororová část ve starém domě a hledání onoho pokladu, to mělo být co? Ty vole tohle se fakt nedalo. Jediný za co dávám přehnaných 10% je za Kikinčuka, ten toho starostu zahrál skvěle, dívky se mohou těšit i na jeho (dle filmových herců) sexy zadek a ještě za asi dvě vtipné scény, u kterých jsem se docela zasmál.