Bobule (2008)

Českých komedií jsem viděl dostatečné množství, ale tahle komedie mě svým " vinařským " humorem prostě dostala. 🏆

Gladiátor (2000)

Poslušně hlásím, že asi jeden z nejsilnějších historických filmů, jaký jsem kdy viděl. Russel Crowe a jeho životní role v podání Maxima, která mu sedla narámně.

Vlastníci (2019)

Snímek podle divadelní předlohy režiséra Jiřího Havelky mě prostě uchvátil. Vratíme se do dob Vlasty Buriana. Schůze v jednom bytě probíhala přesně tak, jak jsem si to představoval, než jsem usedl do sálu. Velké díky za tuhle kvalitu.

Padesátka (2015)

Tahle komedie mi přišla bohužel tak nějak příliš “jednoduchá”. Asi jsem od toho čekal víc. Moc jsem se nebavil, ale úplně nejhorší to není.

Rambo: Poslední krev (2019)

John je zpět. Fyzicky i psychicky vypadá stále skvěle, jen je zase o něco starší, ale to nám vůbec nevadí. Tenhle díl Ramba se mi moc líbil. Mělo to vše, co jsem si představoval.

Joker (2019)

Tak tohle se ale vážně povedlo. Skvěle odvedená práce režiséra Todda Phillipse, včetně celého filmového štábu. Díky za tenhle masterpiece, který se povedl na jedničku s hvězdičkou. Jestli nedostane Phoenix sošku za tenhle brutální herecký výkon, tak si budu ztěžovat ! 😎

Je třeba zabít Sekala (1998)

Jeden z nejlepších porevolučních snímků, co se u nás natočily. Ten Sekal byl ale vážně parchant ...