Dexter (2006) (seriál)

Seriál, který si i ve čtvrté řadě drží pětihvězdičkovou kvalitu. Úžasně propracované postavy, výborné dialogy a šokujicí obraty děje. A jak jsme mohli vidět v posledním díle, i pátá řada má velmi dobře našlápnuto. Can't wait

Deník nymfomanky (2008)

Inu, co si budeme namlouvat, film sám o sobě stojí za velké kulové. Ovšem jedná se přeci jen o erotický film a erotické scény jsou tu dovedeny do naprosté dokonalosti a jsou velice vzrušující. Pět hvězdiček si to v žádném případě nezaslouží, stěží si to zaslouží jednu. Ovšem pokud se díváte na tento fillm se společností opačného pohlaví, má to na slečny velice pozoruhodné účinky. Na tento film jsem se díval mnohokrát, ovšem ani jednou jsem ho neviděl dokonce ^^. Vděčím mu za mnohé...

Fanoušci (2009)

Film ničím nepřekvapil ale zase ničím neurazil. Bylo tam přesně to co se čekat dalo. Je to srdcovka pro všechny SW fanoušky. Bohužel, Star Wars vždycky byla velice sofistikovaná zábava a tento film, zásadně určený pro SW fanoušky je velice jednoduchý s jediným učelem, a to pobavit. Proto se může stát, že spoustu lidem přijde jednoduchý a nezáživný. Já se osobně skvěle bavil :)

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

nejgeniálnější dětský seriál na světě.

Nosferatu - Fantom noci (1979)

Chyběla autentičnost, chyběla slušná kamera, chyběla dobrá muzika, chybělo toho dost...

Děti ze stanice Leningradská (2005)

Neuvěřitelně strhující dokument o problému, který málo kdo zná. Zůstává jen rozum stát nad tím, že s tím ruské úřady nic nedělají. Ale to co jsem nedokázal pochopit bylo to, jak mohli autoři dokumentu s klidem filmovat a zaznamenávat osudy těchto dětí, aniž by jim jakkoliv pomohli.

Želvy Ninja (2007)

Naprostá Pecka! Tak dlouho už jsem se u animáku nepobavil. Tam kde grafika zaostává tam přichází naprosto napumpované hlášky. Bojové scény berou dech! Před shlédnutím jsem byl skeptický ale Ninjové mě naprosto pohltili. Tak kreativní modely postav a příšer! Grafická stránka filmu je na některých místech slabá, ale jsem si jistý, že je to nedostatkem času. Málo kdy se stává že mi animák vezme dech a nabije mě takovou energií. Tedy nikdy se to nestalo u animáku, který nebyl od Pixars. Geniální kamera a střih scén! A k tomu všemu vynikající a úderná hudba. Nechápu jak tenhle animák může být takto pozapomenut.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Po napínavém a geniálně vytvořeném začátku, který sliboval tu nejlepší zábavu, se k nám dostane prostý příběh o pejskovi a jeho páníčkovi. Film je velice vtipný a zajimavý do té doby kdy si pejsek myslí, že je superpes. To nám hází jednu klišovitou hlášku za druhou. Ovšem po jeho proměně v normálního pejska už film ztrácí potenciál. Hlášky nejsou tak úderné jak by mohli být a příběh, který už jsme tu mnohokrát viděli, začíná ztrácet na zábavnosti. Grafika pořád patří mezi to nejlepší co můžeme vidět, i když ve srovnání s Wall-em mírně zaostává. V konečném výsledku je to tedy mírný nadprůměr a ideální pro sobotní večer, kdy není nic zajimavého v televizi. A kdyby se začal vysílat seriál BOLT, neměl bych nic proti.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Seriál, který dokazuje, že i s nepříliš dobrým scénářem se dají dokázat velké věci. Protože právě zpracování Battlestar galactici je naprosto perfektní a dech beroucí. Kamera, tak úžasně realistická, plní svou hlavní funkci při bojových scénách. A právě bojové scény, jak ve vesmíru tak na povrchu planety či kosmické lodi, jsou to čím je Battlestar tak vyjmečná a stojí za shlédnutí. Samozřejmě, máme tu mnoho dílů plných patetických a planých řečí, a dojímavých scén. Nicméně zde vítězí forma nad obsahem a jakmile začne jít do tuhého, nejste schopni odtrhnout oči od obrazovky. Seriál patří v kategorii scifi mezi to nejlepší co můžeme sledovat. A dokazuje to obrovský zájem diváků a taky nově připravovaný seriál Capricon, který bude vyprávět příběhy členů posádky daleko před útokem Cylonů. Zkrátka a dobře, pokud jste dlouho hledali scifi seriál s nynější doby, který dokáže zaujmout, pobavit a hlavně VYDĚSIT, battlestar galactica je ta správná volba a tak vám přeji: "Good hunting"