Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Zakončení celé té skládánky jedné z opravdu nejlepších pohádek v historii kinematografie, Lucas na sebe může být pyšný, ikdyž musel přejít přes chabé a né takových grádů dosahující díly I. a II., nakonec došel ke skvělé trojce, která je pro mě i přes chybějící TO NĚCO, co měla pětka a co nedokážu popsat(však vy všichni to znáte) nejlepší díl z celé "double trilogie" jestli to tak můžu nazvat. U mě prostě vede tenhle díl a basta, možná je to kvůli tomu, že se tu rozpadá republika, že Jediové jsou vyhlazení(ja dycky fandil Sithům>:), je to prostě asi kvůli tomu obratu, že se vše vrací tam, kde to před 28 lety začalo a fatalnímu souboji Anakina a Obiwana či Yody a Imperatora. Já mám tenhle díl prostě nejvíc v lásce. 95% BTW: Souboj Yoda vs. Imperátor-nejlepší souboj Jedie a Sitha.

Forrest Gump (1994)

Skvělé drama o jedné velmi obyčejné věci. O ŽIVOTĚ. 90%

Anglický pacient (1996)

PŘEDLOUHÝ FILM TRVAJÍCÍ SNAD VĚČNOST. Stejně tak jak je dlouhý je i ale krásný. Film, který ve mně dokázal vyvolat takové pocity jako žádný jiný. Pamatoval jsem si ho po týdnu, po měsíci a budu už navždy. A vždy když si vzpomenu tak moje temná polovička nemá šanci nic namítnout a spolu s druhou jen uroní slzu. Pro mě nejlepší romantické drama jaké kdy bylo natočeno. Patřím k tomu milionu a jednomu, který říká, že to byl nejkrásnější film v mém životě. 95%