Golfový sen (2005)

Krásná pohádka s akčními scénami rychle letících míčků, napínavou atmosférou a skvělými herci. Malý filmeček, který vám spolu s poutavě natočeným golfovým turnajem ukáže, že se nemáte nikdy vzdávat a musíte dělat to čemu věříte..........já vím, už jste to někde slyšeli a víckrát, že?....Ale určitě jste to neviděli v tak pěkném kabátku. :) 90%

Doba ledová (2002)

Film, ke kterému mám zvláštní citový vztah, dalo by se říci, že je to animáč mého dětství. 85%

Zámořská střední (1997) (seriál)

Žárlivost, zrada, přátelství, večírky a láska???? Tak jestli i tenhle seriál řeší běžné problémy teenagerů tak to dělá tedy pěkně odfláknutým způsobem. Hlavní devizou je tu (občas) srandovní dvojka Gosling-Labine a návštěva cizích zemí. No jen si to představte jaké by to bylo, kdybyste se svými spolužáky cestovali po světě.......pěkná představa :-)

Kriminál (1989)

Skoro o nic se nesnažící režie kazí kvalitní scénář s dobrými nápady na týrání vězňů, které právě kvůli režii nejsou dotáhnuté do konce(nebo nejsou provedeny), tak aby způsobily takové to jemné mrazení v zádech. Naštěstí napínavý konec vše zachrání a přesvědčí, že tento snímek patří mezi to lepší, co se najde v tématice "vězení"......Škoda a tahle role Stallonovi tak seděla.

10 000 př. n. l. (2008)

Jestli jste viděli pár těch filmů Emmericha, tak víte, že logiky moc nepobraly. Dvojnásob to platí u tohohle snímku. Nejen, že tupé výkřiky(chápu sme na konci pravěku,ale i přesto) ve vás vyvolají místo vzrušení jen slovní spojení What The F*ck?? Některé scény jsou tak blbé, že jsem skrýval tvář do dlaní (Např.: osvobozování tygra...."Nesežereš mě když tě pustím?"), navíc první polovinu filmu je to jen procházka horami a džunglí s gigantickými pštrosi, kteří moc nenadchnou a s tygrem, s kterým se jen mluví. Ten pravý "megalomanský" Emmerich, přichází až v posledních tak 20 minutách, s pohledy na pyramidy a všemožné gigastavby ve vás vyvolá to velkolepé ticho před bouří brzkého povstání. Následná akce a scéna, ve které stádo vyprovokovaných mamutů běží po rampě VÁŽNĚ stojí za to přetrpět všechnu tu blbost hlavních hrdinů i snad doslova UKRADENOU scénu z 300: Bitvy u Thermopyl. Emmerich natočil už lepší film s tématikou ve starověku a hlavního hrdiny, který porazí "bohy"(Hvězdná brána). Ale i přesto kvůli té závěrečné akci, smyšleným megastavbám a té krásné modrooké slečně (nemůžu si pomoct) to stojí aspoň za jedno shlédnutí. ;-) 65%

Případ Mahowny (2003)

Zajímavý "nehollywoodský" filmeček o gamblerovi, kterému šlo jen a jen o vzrušení a prachy, ty nic neznamenaj. Výborný herecký výkon Hoffmana a role Johna Hurta jako majitele casina, který chce za každou cenu Mahownyho přivléct do svého hazardérského doupěte jsou z celého filmu nejlepší. Jinak se to tu vleče neúprosně pomalým tempem, které vám sice líp dovolí vidět Mahowny trápení z bankovních machinací, ale někdy není daleko od nudy. 70%

Batman navždy (1995)

Když jsem byl malej tak jsem si pletl Jacka Nicholsona a Tommy Lee Jonese, hádejte proč. Kdyby tady Schumacher aspoň něco bral vážně (jakože ani ty scény na smrt Waynových rodičů nejsou nijak poutavé), tak by tenhle film nebyl jedním velkým cirkusem, který sice občas nadchne výpravou či bitkami(*) a Kidmanovou(*), ale jinak vyzývá spíš rozpaky a trapnost. 50%

Kameňák 2 (2004) odpad!

V jedničce ještě nějaký "fórky" fungovaly, tady nefunguje už vůbec nic........nemyslel jsem si, že takovej SHIT může v Evropě vzniknout, to snad doteď šlo jen v Americe, tam můžete vše. Hmmmm Česko má prvenství v Evropě. Když ještě pomyslím kolik toho rozruchu kolem toho bylo!!!! A to už třeba u amerických thrashu není......Hmmmm vážně prvenství už na celým světě......Smutné :(

Kameňák (2003)

Přehlídka lacinných a dobře známých fórků (a ještě ne všechny fungují) , to je celé, herecké výkony, děj, příběh apod. nehledejte, nestojí za řeč. 20%

Nesnesitelná krutost (2003)

Od Coenů to není asi to nejlepší, ale v rámci hollywoodské běžné produkce 75%.