Žáby (2002) odpad!

Takhle vypadaj žáby, jo ?

Pán Domu (2005)

Je to malé, levné a primitivní. A originální úvodní titulky tomu nepomůžou. Scénář snad psal puberťák na střední, který rád šmíruje roztleskávačky ve sprše, režie tu ani nemá CO na práci a i když Jones utrousí občas vtipnou hlášku, je to celé jeden velký trapas. Jediné, co ten film mohlo zachránit, byly sexy stehýnka, bříška a prsíčka "hlavních" hrdinek, jenže tvůrci absolutně nepochopitelně nechají šerifa vyhrát v souboji o zahalení těchto "záchranných" partií.

Sex ve městě (1998) (seriál)

To, co si myslím o tomto seriálu, skvěle vystihují komentáře uživatelů canakja a Radek99.

Když se setmí (2004)

Nudnějšího režiséra než Bretta RATnera budete v Hollywoodu hledat těžko aneb krásná dovča, kde necítíte hřejivou pláž, ale spíš umělý palmy (ikdyž umělý nejsou). Lidi jako on jsou nádor, co parazituje na hercích a dobrejch nápadech, který končí v s*ačkových scénářích, nechává na nich celej film a ještě se přitom raduje. 50%

Dobrý ročník (2006)

První čtvrthodinka je skvělá, Russel boduje jako materialistický parchant a já chci být burzovním makléřem v zamračeném Londýně. Hned jak se však na obrazvce objevuje sluníčko z Provence, je zle. Chaboučký scénář a odfláknutá režie Scotta, který si dal dovču za 35 melounů, kazí potenciál filmu, jenž mohl zahřát u srdce, ale místo toho nudí hezkými, ale nijak poutavě natočenými obrázky vinic a nevyužitou Cottilard. V Scottově Provence žít nechci. :-( 65%

Svět zítřka (2004)

Film, který vás přesvědčí jak krásné je točit filmy. Respektive jak krásné to nemohlo být a jak krásné to ani být nemůže. :-) 80%

Já, muslim (2005) (pořad)

Dokument, který drsnou PRAVDU ukazuje dost nešikovným způsobem.

Strážci - Watchmen (2009)

(KOMIKS NEČETL) Nic světoborného. Řadím se do skupiny "běžný divák", ale problémy s pochopením filmu jsem neměl, ani jsem se necítil zmatený či ztracený v ději. Můj hlavní problém byla......nuda. Celý film vypráví životní příběhy několika superhrdinů v alternativní minulosti roku 1985. Je to alternativa špatná a to hlavně kvůli nim; Nixon je stále prezidentem, USA vyhrála válku ve Vietnamu a jaderná hrozba je vážnější než za Kubánské krize. Hlavní myšlenka o roli a vlivu superhrdinů na moderní dějiny je zajímavá, ale není tu ani moc rozvinutá. Watchmen jistě nabízejí hluboká filosofická témata na zamyšlení, ale tohle ve filmu bohužel není. Celé mi to připadalo jako kdybych četl komiks a DJ Snyder mi k tomu pouštěl tu správnou hudbu k šukačce nebo melancholickému vzpomínání. Zack Snyder je zručný režisér, který umí točit drsné scény s drsnými hláškami tak, aby se u toho člověk bavil a 300 byla toho zářnou ukázkou. 300 byla však jen kvalitní rozmlaťdržková akce, která takový druh režie potřebovala. Watchmen jsou filosoficky laděný komiks, kde prim nehrajou ani hlášky či akce, ale témata, na jejichž vyjádření prostě schopný videoklipař nestačí. Nevím jak rozsáhlé jsou myšlenky Moorova díla, možná se skutečně nedaly přenést na plátno, ale i to co na tom plátně bylo, mohlo být natočeno tak, abych si u chabého vyvrcholení "zapnutí několika televizí" nemusel říkat, že po skoro 3 hodinách kvalitních videoklipů a náznaků nějaké filosofie by toho bylo třeba trochu víc. 70% P.S.: Komiks si určitě přečtu a možná i změním podle toho hodnocení. P.P.S.: Spin-off prequel o Rorschachovi CHCI.

Maxi Clever (2006) (pořad)

Šteindler je debil. Tečka.