BlackBerry (2023)

"I'm from Waterloo where the vampires hangout!" Energická drama s absolutním démonem jménem Glenn Howerton. TLESKÁM!

Očista (2013) odpad!

"Zábava" pro lidi jejichž IQ se rovná procentu hodnocení tohodle počinu.. Každýmu, kdo tomuhle dal plnou palbu, bych dal doživotní zákaz používat klávesnici a internet.. Bohužel dokud budou lidi s iq tykve chodit po zemi, tak se pro ně budou točit tyhle mentální výplachy

Chlupatá rodinka (2024)

Nudná kokotina, co má opravdu daleko do uměleckého počinu s nějakou výpovědní hodnotou. Je to asi tak zábavné, jako víc než hodinu koukat v zoo na výběh opic.. Masky jsou TĚŽCE nepřesvědčivé (obzvlášť v obličeji a navíc v kombinaci v typicky lidskýma očima).. Bez průměrně hezkých záběrů a hudby by to nekoukatelné

Gentlemani (2019)

Absolutní pecka, chytrá, svižná, napínavá a vtipná. Herecké výkony jsou parááádní, nejvíc mě bavil Hugh Grant, i když všechny postavy jsou k popukání. Chytrá weed gangsterka.

The Covenant (2023)

Silné 4 hvězdy, kvalitní práce

Hořící Mississippi (1988)

Vynikající dnes již "klasické" dílo z amerických osmdesátek. Víte jak se dnes říká, že takový filmy už se netočej? Tak tohle je přesně ten typ filmu. Gene a Dafoe předvádějí koncert alá Oscar

Osvícení (1980)

Nejvíce psychologicky působivý horor ever. Nevěřím, že to někdo na poprvé dokáže plně ocenit, či chápat nevyřknuté věci a absolutní genialitu propletechýn implikací. Tento film vás donutí se cítít jako jeho hlavní postavy... White man's burden, Lloyd, my man. White man's burden...