Showtime (2002)

Film,který si myslím,že byl natočen čistě pro to,aby diváka pobavil,aby si při něm vyčistil hlavu od každodeních starostí.To film splňuje do puntíku.Na nic víc si nehraje a hlavně ani hrát nemůže.Herecké výkony jsou standartní,Eddie Murphy hraje tak jak hraje a jak jsou od něj na to všichni zvyklí a De Niro se zrovna moc v této roli nepřetrhl.Co mě zaujalo ve špatném slova smyslu,je postava hlavního záporáka.Záporáci mají sice být divní,ale v tomto hereckém podání je divnej tak nějak jinak.

Dvojník (2000)

Poměrně zajímavý filmeček,s charismatickým Jeffem Goldblumem.Stojí to určitě za shlédnutí,ovšem moc dlouho Vám to v paměti neutkvěje.Přesto doporučuji

Cesta do zatracení (2002)

Film,ke kterému jsem přistupoval s určitou nedůvěrou,ovšem o to více jsem byl velmi mile překvapen.Tom Hanks dokazuje,že je Velký herec.Film mě překvapil především svou atmosferou,která působila dosti temně.

Rocky IV (1985)

Nejlepší díl z celé serie,a asi i nejlepší výkon Dolpha Lundgrena,v tomto filmu je fakt prostě boží!!!

Sedm (1995)

Film,při kterém na 120 minut zapomenete dýchat.Ikdyž je to už pomalu nějakých osm,devět let nazpátek,co jsem tento film poprvé viděl já,ten zážitek z něho po závěrečných titulcích byl ohromný a nezapomenutelný!David Fincher je bůh na režisérské stoličce,a ani o jednom filmu,který kdy natočil,se nedá říct,že by nebyl nadprůměrný a přesto SEDM ještě nad nima o dost vyčnívá.Mnoho filmů a filmařů se snažilo už SEDM kopírovat,ale marnost nad marnost,jen ho hloupě vykrádali.Svou atmosférou musí dostat snad každého,a závěrečné rozuzlení?Má cenu něco takového komentovat?Nádhera!!!Herci se taktéž překonávali(Pitt byl fakt dost dobrej),kamera,střih,scénář,prostě vše perfektní.Chtěl bych napsat i nějakou výtku....bohužel,nemohu posloužit. P.S.můj nick shodný s názvem tohoto filmu opravdu není náhodný,takový dojem na mě tento,,veselej"snímeček udělal,že jsem se nechal krapet inspirovat 8D(tedy myslím jen tím názvem samozřejmně)

Forrest Gump (1994)

Můj NEJ film a pochybuji,že to někdy bude jinak.Dokonalý ve všech směrech,film na který se kouknu rád a znova kdykoliv.Tom Hanks předvedl výkon,nad kterým se tají dech!Film hůmorný,film romantický,film dramatický...film okouzlující.BRAVO!!!

Interstate 60 (2002)

Film,o kterém se dá jen těžko něco napsat,Interstate 60 se musí zkrátka vidět a já ho i vřele doporučuji.Je totiž sakra originální a dost se vymykající běžné produkci.Nenásilný styl vyprávění,spousta výborných herců,milé překvapení,které však myslím bude i spoustu lidí nudit,ovšem to je jen jejich chyba,neboť tak přijdou o úsměvný pohodový příběh,který skutečně potěší.

Osudový dotek (2004)

WOW!Krásný kus filmařské práce.Dokonalá,do posledního záběru promakaná věcička,která na vteřinu nepustí divákův zrak a mysl ze svého spletitého děje.Neustálé napětí,chvílemi docela drsný děj,skvělá atmosféra,strhující okamžiky,logická skládačka,kde do sebe vše naprosto perfektně zapadá.Skvělý herci(a tentokrát především ti dětští byli fantastičtí),jedinečný scénář,nezapomenutelný film!!!A BASTA :) !!!

Starsky & Hutch (2004)

Viděl jsem docela dost epizod z původního stejnojmeného seriálu a přišel mi vtipný,rázný,někdy napínavý jindy akční,nicméně téměř vždy zábavný.Byl jsem tak docela dost zvědavý,jak se podaří přenést tento seriál do celovečeráku a nyní mohu konstatovat,že spokojený být můžu.Ze seriálu se do filmu totiž přeneslo jen to nejlepší a ještě něco navíc.Starsky & Hutch film je taktéž vtipný,svižný a nápaditý a hlavně i po celou dobu zábavný.A hlavně se vůbec nebere vážně!Navíc skvělou ústřední dvojici doplňuje bravůrní vtipný záporák Vince Vaughn a spousta cameoroliček známých herců je jen bonbonkem.Dobová hudba,prostředí i styl je trefně zachyceno,a tak i přes nijak objevný děj jde o zábavnou podívanou pro každého.

Něco na té Mary je (1998)

První čtyři filmy Petera a Bobbyho Farrrellyových jsou pro mě nedotknutelnou ikonou šílených,bláznivých a hlavně neskutečně vtipných komedií.A mezi tuto čtyřku se řadí i jejich třetí počin Něco na té Mary je.Opět se zde nebáli překročit několik filmových tabu,dělají si srandu ze všeho a ze všech,spousta nezapomenutelných scén a hlášek,to vše dělá z Mary parádní a nezapomenutelnou komedii. Ke všemu jistě lze přičíst i krásnou Cameron Diaz a výtečného Stillera a Dillona.Prostě komediální nadstandart se vším všudy!