Up! (1976)

Nedá sa ináč :) Fakt som sa dobre bavil a ešte sa na to aj dobre pozeralo. Veľmi dobrá soft erotická zábava, ktorá má (aj keď predpokladám, že mnohí budú protestovať) hlavu aj pätu.

Krtek (1970)

Podľa mňa rozhodne zaujímavý film, minimálne na jedno pozretie. Pre fanúšikov midnight movies a iných bizarností povinná jazda. A to či sa vám bude zdať dobrý alebo zlý, záleží od toho ako sa na to budete pozerať. Pokiaľ tam nadšení chcete vidieť alegorické odkazy a kritiku spoločnosti, nájdete tam toho plné priehrštie. Pokiaľ sa na to budete pozerať so skepsou a očakávať niečo viac, budete sa sami seba pýtať ako môže niekto natočiť takú sračkovskú pi.ovinu.

Chlípnost nade vše (2004)

Áno! Som úchyl a nehanbím sa za to! Skvelá hovadina na výnimočné príležitosti a povinná jazda pre fanúšikov midnight movies.

Vianočné oblátky (1977) (TV film)

Netvrdím, že je to extra film, ale musím dať 5 * lebo pre mňa osobne je to vianočná televízna klasika a povinnosť ďaleko väčšia ako Tři oříšky alebo Perinbaba. Skvelá ukážka zvykov a tradícii a popritom je to aj vtipné a ľudské. Vrelo odporúčam.

Spis o Ráchel (1989)

Možno sú štyri * príliš, ale ozaj mi to prišlo celkom vtipné. Príjemná oddychovka o tom, ako to občas chodí alebo nechodí v našich vzťahoch. Nič svetoborné ani hlboké, ale celkom príjemne a chvíľami vtipne strávená hodina a pol.

Proměna Placida Lakea (2003)

Jeden z mojich najobľúbenejších filmov. O tom, že je dobré byť iný, že zapadnúť medzi "normálnych" neznamená vždy to, čo ste čakali, a hlavne o tom, že najlepšie je byť vždy sám sebou, bez ohľadu na to, kto vám v živote príde do cesty. Vtipný, svieži, duchaplný, inteligentný a pritom tak ľudský. Vždy som chcel byť týpek ako Placid, alebo mať aspoň babu akou je Gemma :).

Suprhrdina (2008)

Vzhľadom na to, že som dostal presne to, čo som očakával (trochu fekálneho humoru, sem-tam záblesky niečoho ako celkom podarený skeč,...) si ten film zaslúži tri hviezdy. Určite vás nijako neočarí ale po dlhom týždni v hnusnej robote a pri treťom pive, je toto celkom dobrý oddych.

Alice in Wonderland: An X-Rated Musical Fantasy (1976)

Príemné pobavenie, ktoré si najlepšie užijete vo väčšej partii. Nepoznám veľa filmov, ktoré spajajú komédiu, muzikál a erotiku, a ešte si k tomu aj pozerateľné. Vrelo odporúčam všetkým nadšencom 70tych rokov a všetkého čo s nimi súvisí.

Jilmová ulice (1996) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov, aké som kedy videl.