Hard Boiled (1992)

Vidieť to v dobe vzniku, tak som ohromený a tých hviezd je ďaleko viac. Takto mi však prišli scény plné nikdy nekončiacich zásobníkov a šesť mŕtvol padajúcich na jeden výstrel, predsa len nie úplne podľa môjho gusta. A celý príbeh o priateľstve a cti drží pokope ozaj len silou vôle.

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

Stačilo trochu menej fekálneho humoru a bolo by to veľmi vtipné. Takto mi tých zopár fakt dobrých gagov nedokázalo napraviť zlý dojem z toho zvyšku.

Moonwalker (1988)

Kebyže to nemá až taký infantilný a zmätený dej (počkať, má to vôbec nejaký?), tak je tých hviezd určite viac. Ale hudba, tanec a majkl ako vždy fantastické.

Pivo (1985)

Kvôli zvýšeniu predaja piva sa vymýšľajú tie najsexistickejšie reklamy a partia troch hercov v rolách typických američanov ich s nadšením predvádza. Príjemná oddychovka, zopár vydarených fórov a ten zvyšok viac menej ujde. Chvalabohu to nemá ani hodinu a pol, takže ani nestihne začať nudiť.

Zločinec (2008)

Tri a pol hviezdy za to, že to bolo veľmi uveriteľné.

Porky (1981)

Taká prasárna, ale v niektorých prípadoch celkom pozerateľná a vtipná. Akurát je mať dobré prichystanú zásobu piva :).

Discopříběh (1987)

Dve hviezdy kvôli nostalgii a večne živej diskomuzike.

Johnny Mnemonic (1995)

Gibsonovu poviedku som nečítal, takže JM bol pre mňa takou zoznamkou s cyberpunkom. Nerozumiem celkom tým nízkym hodnoteniam, pre mňa to bolo veľmi dobré scifíčko a dokonca si ho rád pozriem aj znova.

Dobrodruzi z velkoměsta (1991)

Veľmi vtipná komédia hlavne pre tých s krízou stredného veku ale aj ostatných. Príjemná atmosféra a zopár ozaj vtipných hlášok.