Borrower - Oběti bez hlav (1991)

Blbosť kde povetšinu stopáže sledujeme 'mimozesťana' v ľudskom tele chovajúcim sa ako polomŕtvola po lobotomí .Len hmká a takcká sa jak čaptavý kkt na vysokých dózach antidepresív po uliciach. Jedna za naozaj parádnu masku toho švábovotrelca.

Zardoz (1974)

Strašná kokocina ale hlasovania sa radšej zržim keďže som nedokázal dopozerať. Najskôr som bol moc triezvy...

Scooby-Doo: Return to Zombie Island (2019)

Strašná blbosť všetko to čo spravilo z prvej časti asi ten najlepší film SD série je fuč, 0% temnej atmosféry a humor úplne mimo.

Ničivá síla (1983)

Další z rady veľmi kvalitných drsných krimi thrillerov zo špinavých amerických ulic zo začiatku 80tich rokov. Tu si Wings pre zmenu po Vice Squad vymenil rolu a hraje fízla a aj to mu ide. Za zmienku stojí tiež kvalitný soundtrack.

Scooby-Doo, hádej kdo je tu? (2019) (seriál)

Akýsi revival celej serie, naozaj moc oceňujem to že ide o krok späť a snaží sa animáciu priblížiť čo najviac svojim koreňom zo 70tich rokov aby napravil to čo sa za posledné roky zkazilo. Má to občasných hostí či už celebrity alebo postavy z iných filmov a tak čo pripomenie staré The New Scobby-Doo Movies .Niektorý naozaj potešia ,fanúšik série by si to určite nemal nechať újsť.

Velké kozy na Havaji (1987)

Riadna šialenosť v ktorej som mal ako si problém sa orientovať a nejedna scéna ma hneď dostala do rozpakov či sa nejedná o komédiu.Skejter s gumenou ančou vs rakeťák, chlapík strelený do hruďe ošetrený na počkanie, žiletkové frisby, no a vraj že vraždiaci had infikovaný smrteľným jedom z potkana trpiacieho rakovinou hahaaa tak to ma už dostalo do kolien. Ináč typická zábavná SIdarisovka s jeho tímom a nadupaným 80's soundtrackom.Celkom ma prekvapuje o dosť vyššie hodnotenie v porovnani s Picasso Trigger ktorý je určite lepší. Musí to byť tým že tento film videlo omnoho menej ľudí a je ešte viac absurdnejší.

Zlé časy (1975)

Veľmi drsný a tichí už postarší Bronson zasadený do 30tich rokov, ako potulný pouličný mlátič čo rozbíja jednu držku za druhou. O nič iné tu nejde, proste chlapácky film.

Mlha (1980)

Asi najpomalší Carpenter, ale tá atmosféra je budovaná bohovsky.

Duchové Marsu (2001)

Trochu inakší a ešte viac béčkovejsí Carpenter ako sme zvyknutý ale stále zábavný. Sýnťáky nám tu nahradil dosť ťažkým metalom a vsadil na celkom krvavú a výbušnú akciu. Solídna hlavná drsňácka zostava Henstridge, Statham, Grier funguje. Len škoda ze im to kazí mega super gangzta ultra drsňácky sa ksichtiaci neherec Ice Cube, ten tu hádže držky ako keby mal dlhodobý problém s tvrdou stolicou...Verím že ak by tam nehral on a jeho rolu by dostal Kurt Russel alebo Statham ako sa plánovalo tak film by neskončil s tak negatívnym ohlasom.

Noční děsy (1983)

1. Poviedka o žene ktorú vyhná závislosť vnoci po cigarety do mesta cez kaňon v ktorom zúri vrah ponúka naozaj velmi dobre stupňovanú hororovú jazdu 90% 2. Poviedka je o mladom ťažko závyslom arkádovom hráčovi v podani mladého Emilia Esteveza. Ten je ochotný spraviť cokolvek len aby porazil tu najťažšiu hru, tu to už bol mix s sci-fi 65%. 3. Poviedka je o kňazovi na úteku od svojich povinností v podaní Lance Henriksena. Ktorého začne terorizovať čierny Jeep.Táto hraje viac na notu mysteriózna keďže si vôbec nelámali hlavu čokoľvek nám vysvetlovať 65%. 4. Poviedka je o obriom potkanovy ktorý začne terorizovat jednu rodinu. Je to síce strašná vtákovina a dosť zle spravená ale herci ušli. Ultimátne ju ale ku dnu stiahli otrasne spracované triky 20%.