Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu (1993)

Musím úprimne, ale naozaj úprimne povedať, že som mal proti tomuto filmu silné predsudky a odkládal som jeho pozeranie, lebo som si myslel, že to bude odpad!, ale moje myslenie bolo neoprávnené.  Každý povie, že 1 diel naozaj stačil. Potvrdzujem toto tvrdenie, ale 2 dielom nič nepokazili buďme k sebe úprimný. Zabával som sa, dostali dobrú ideu.  Musím tomuto filmu dať 5*

Brahms: Chlapec 2 (2020)

Úprimne som si myslel, že tento film MAL nádej na 5* odo mňa, ale keď som videl ten katastrofálny koniec a pokus autorov o vydanie 3 partu ( som zvedavý s akým názvom ) tak som svoje rozhodnutie zmenil. Brahmsa môžete spáliť, zamraziť, poslať do vesmíru, ale aj tak Vás neopustí podľa tohto filmu ... strašné. V prvej časti: Chlapec 1 keď ho mrskli o stôl tak sa rozložil na 1 000 000 časti a teraz keď mu sekerou praštil do hlavy, tak sa poskladal jak puzzle do pár sekund. Trošku na zamyslenie. Vyvrcholenie toho deju a príbeh, ktorý povedal ten správca areálu bol ceľkom dobrý, ale prosím!!! EĎ NEVYJDE CHLAPEC 3 LEBO TO SKONČÍ JAK SÉRIA Annabelle .... 3*

Heidi (2013) (seriál)

Ako malý som tento seriál doslova: žral. Spĺnil to, čo detské seriály majú: Naučiť dieťa k chovaniu, k tomu, že sa nemusí báť určitých vecí ako napríklad zvierat... Skutočne odporúčam každému dieťaťu pozrieť.  5*

Sestra v akci (1992)

Pamätám si, ako som tento film po prvý krát videl v telke a musím povedať: vykričal som si hlasívky od smiechu ! Musím uznať, že takú dobrú komédiu som tak dávno nevidel. Na tomto filme sa mi páčilo naozaj všetko ! Dávam nič iné než 5*

Dej si pozor! (2016)

Myslím si, že tak IQ prepracovaný horror som dlho nevidel :D Všetko zapadalo 1 ku 1 Myseľ 12 ročného chlapca bola jak myseľ Kevina zo Sám Doma :D Aj to bolo spomenuté :D Ak budem mať detí, tak ich preventívne nenechám pozerať Sám doma lebo to môže dopadnúť jak tento horror :D Robím si srandu. Film odporúčam pozrieť ! Užil som si ho. Zo začiatku to vypadalo ako skutočný horror ale potom to išlo svojou vlnou funny a scary, čo sa mi na tom páčilo. Filmu dávam 5*

Mocný vládce Oz (2013)

Fantasy - Dobrodružstvo, ktoré určite odporúčam pre každé dieťa, dospelého ktorý si neverí. V tomto fantasy dobrodružstve ide vidieť, že na porazenie problémov niekedy ani netreba mať neobmedzenu moc, byť najmocnejší, ale obyčajnú fantáziu, myseľ a to najhlavnejšie: priateľov. A to tento fantasy film zhrnul do posledného ! Odporúčam či pre dospelého tak aj dieťaťu. 5*

Poslední dům nalevo (2009)

Lepši film som dlho nevidel. Zasmial som sa, pobál som sa a užil som si tento film. Všetko v jednom. Hranie s atmosférou, skvelý nápad na film ! Týmto filmom by sa mali režiséri inšpirovať, že netreba veľa vecí, aby spravili skvelý film ! Hodnotím 5* a odporúčam si film pozrieť.

První člověk (2018)

Lepší film som dlho nevidel. Spočiatku som si myslel kvôli časovému intervalu, že to bude katastrofa film a keď som aj videl, že to ma rýchly nábeh do deju - hneď na začiatku dráma tak som len prevaloval očí. Ale postupne sa mi to začalo páčiť a ja nemôžem povedať nič iného len, že dávam 5* a film Vám odporúčam pozrieť. Už som videl o 1 človekovi vo vesmíre, teraz aj na mesiaci !

Titanic (1997)

Za mňa najlepší film o titanicu ktorý kedy mohol vzniknúť. Ostatné "pokusy" o "lepší" film boli neúspešné, lebo nič nemá na tento skvelý film ! Rozhodne odporúčam. 5*

Satan přichází (2006)

Ako by som to len zhrnul ... not great not terrible. Ten film má svoje chyby a aj svoje pozitíva. Ma to skvelý dej, niekedy sa aj zľaknete ale to je pre mňa minimálne krát. Mám rád mytológiu a to na tom filme vidím v dobrom podaní. Avšak koniec mi príde moc rýchlo poňatý. Jeden z horrorov, ktoré nemajú happy end ale bad end, čož ma prekvapilo zo začiatku vytočilo ale potom som sa upokojil a povedal si: konečne film, ktorý sa líši od horrorov, čo majú neustále len happy endy. Ukončím to tak na 3* A dám tomu aj odporúčanie. Určite si film pozrite.