• Thriller

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Čistá zhovadilosť. Nemienim hodnotiť, pretože som stratil čas 4 časťami, ktoré ma nepresvedčili, že mám pokračovať. Jediná postava ma nezaujímala, infiltrácia policajta na prelome 2.a 3.časti nemohla byť viac smiešna. Vyhypovaný HYPE a prázdnota.

Private Life (2018)

Civilný a ženskou optikou dokonale odsledovaný príbeh páru z tisícov, ktoré nemajú od Boha to šťastie...fantasticky zahraté, Kathryn i Paul sú dokonale "nekompatiblní" a tak to má byť. Kayli Carter je objav a mala dostať všetky ceny roka.....a ten interiér....ako od Woodyho, keď ma ešte bavil. Škoda, že nie sú k filnu CZ titulky.

Láska a anarchie (2020) (seriál)

Sloboda je najviac. A ostať samým sebou, nech sa deje čokoľvek.

Kukačky (2021) (seriál)

"To Tvoje nekonečno lásky, kde to má člověk brát?"

Dámský gambit (2020) (seriál)

It´s all about ANYA TAYLOR, she´s a pure JOY to watch. a Marielle Heller samozrejme tiež.

Tak jako v nebi (2004)

29/02/2012 (aké magické) som napísal: Dokonalé v komorných scénach, v mikropríbehoch, predovšetkým línia Inger a Stig je neuveriteľne pravdivá (a bolestivá). Paradoxne, akonáhle sa dej posúva a je viac všeobecný než konkrétny, ide o čistý kalkul. To platí i o závere, kde sa katarzia a radosť bijú s uvedomelosťou a pátosom. Okamžite by som nakrútil remake a čistil a čistil. Čo je kompliment i výhrada zároveň..... 04/01/2021 píšem: odpúšťam všetko nedokonalé, pretože som pri druhom sledované mal oči zaliate slzami nielen pri jednej z najkrajších filmových piesní filmovej histórie. Gabriella´s song je synonymom dokonalého filmového okamžiku.

Catastrophe (2015) (seriál)

Závislosť....tak živé, šťavnaté, akurát smutné a unavené, životom, vzťahom, rodinou, deťmi, rodičmi, ktorí starnú...okolnosťami, ktoré život a všetko okolo prinášajú....závislosť....chcel by som viac, sledovať, ako si Sharon a Rob žijú...jej i jeho frustrácie, boliestky, radosti, ich chémiu....dokonalú...dokonalé....milujem....chcel by som viac....