Souboj Titánů (2010)

Úplně nejsem příznivcem remake filmů, ale tento se mi líbil. Herci Liam Neeson, Mads Mikkelsen, skladatel Ramin Djawadi a drobečky nostalgie. To jsou ty důvody, proč si mě snímek získal.

Sebevražedný oddíl (2021) odpad!

Při prvním zhlédnutí jsem se dostal sotva do poloviny a uzavřel to s myšlenkou, že se jedná o KOKOTINU. S odstupem času jsem v poště nalezl vzkaz, prokazatelně od fanouška, že má recenze je nedostačující, nezajímavá a neopodstatněná. Upřímně? Bylo mi to jedno. Ale nakonec mě neukojitelná zvědavost a touha pochopit, co se mu  na  tom vlastně líbilo, donutila pustit si The Suicide Squad ještě jednou. Uznávám, některé postavy a humor fungují. Jenže to mně nestačí, když mě film jako celek nebaví. Obecně je to tak šablonovité, nepřehledné, nevyužité, vnucující, tupé, dětinské a místy i otravné viz postava Harley Quinn, že mě opět napadá slovo KOKOTINA.

Zaklínač: Vlčí sen (2021)

Knihy jsem nečetl. Literární či herní fanda také nejsem. Seriál (s01) s Cavillem jsem viděl a k anime filmu mohu uvést, že je kulervoucí.

Očista navždy (2021) odpad!

Menší odpad než předešlý díl. Nicméně stále odpad.

Godzilla vs. Kong (2021)

Hlavou se mi prohnala nostalgická vzpomínka. Vidět jeden z mnoha oblíbených filmů mého dětství v novém kabátě bylo příjemným překvapením. A když to shrnu, tak je to oddechová a vizuální záležitost na nedělní propršený den. Víc bych od toho nečekal.