• Thriller

Malý horal (2015)

Já měl nehoráznou chuť na ten sýr.

Let soba (2000) (TV film)

Pitvořící se herci jsou známkou nevkusu. Režisér během natáčení chrápal. Šťastnou a veselou nudu!

Záhada Blair Witch (1999) odpad!

Vražedná nuda, kterou nedokoukáte, jelikož usnete. U hororu se máte bát. Tohle že je horor? Já se nejvíce bál, že se unudím k smrti. Když jste byli malí, tak si vás fotr brával do ložnice, kde vám strkal kolíček do zadečku, a proto se dnes bojíte i uprdnout si. Dialogy degešů pro degeše.

3:15 zemřeš (2005)

Jde o psychologický teror, který je neustále stupňován a zušlechťován. Vy se jen díváte, jak postavy postupně zahnívají a hlavní hrdina má v mozku indicii, že má vyvraždit celou svou rodinu, která ohrožuje nejen ho, ale celý svět. Fanatismus štrýchnutý se schizofrenií je dokonalou ukázkou toho, že horor dokáže zaujmout nejen jeho fanoušky, ale i zkurvené vysokoškolské mrdky.

Zrození (2004)

Provizorně dávám ****, jelikož je tento film neuchopitelný. Glazerův styl natočení je pro duchovně, emocionálně a poeticky vyzrálé jedince. Uvědomte si, že tohle není určeno pro hlavní proud, který očekává svižný komerční výlev. Přiznám se, že i já mám problém s hodnocením, proto Zrození musím vidět znovu! Dávám tomu rok, maximálně dva!

Øen i Fuglegaden (1997)

WATCH THE SPOILERS!!! Alex přežil válku. Svou lásku ke knihám později rozhojnil jako spisovatel a dnes je světově uznávaný autor. Tohle je jeho příběh. --- Musím konstatovat, že mě jeho příběh dostal. Kragh-Jacobsen buduje atmosféru plíživě a nakonec zjišťuji, že skon Snížka mě natolik dojal k slzám, že při návratu táty již ze sebe nedokážu vymáčknout ani slzičku. Moje duše je zpustošená úzkostí. Kdo mě zná, ví, že válečné filmy nemusím, ale tento je klenot a oprávněně si zaslouží místo v TOP 3 nejlepších válečných snímků.

Polisse (2011)

Ještě se mi to u žádného filmu nestalo, ale při finální scéně jsem měl sto chutí vyskočit z okna!

Kraj (2020)

Nejlepší povídky: Kontrola z berňáku a Vrať mi moje dítě.

Génius (1999) (TV film)

Tohle se bude líbit hlavně dětem do 9 let.

Dítě na půjčku (1995) (TV film)

Pokaždé, když se tam objevil Kyle (Cody Jones), dostal jsem chuť na bílou čokoládu.