Ve stínu (2012)

Nepřiznaný 31. díl Majora Zemana , s nadsázkou , takovou atmosféru , jakou měl v seriálu Jiří Sequens , dosáhl pan Ondříček , jako 1 z mála ze současných tvůrců takřka ideálně identicky.

Obušku, z pytle ven! (1955)

Tohle by si zasloužilo rymejk se soudobými triky , a ten ústřední song , nostalgie ..

Poslední přesun (1995)

Docela postapo mazec , Sandra Nováková tam hraje pěkný číslo, takovou oprsklou malou drzounku , nicméně za hudbu od Lucie dám opět o 1 navíc.

Amerika (1994)

Franz Kafka mě míjí asi jako papež nebo Mcdonald , ale za tu Lucii 1 přihodím.

Bohyně krásy (1984) (TV film)

Klasický František Filip , není to k popukání , ale pro nás Husákovi děti to má prostě kouzlo a je to víceméně takové milé a pořád se tam něco děje.

Paragrafy na kolech - Fígl (1988) (epizoda)

Jednoznačně ukradené celé pro sebe , pan Císler v nejlepší fazoně , skoro za 5.

Stopy spravedlnosti (2017)

Jackie Chan nezvykle bez jediného náznaku humoru , bodejť ne , když přišel o dcerku. Perfektní revenge akce, na ten jeho věk mu to prostě stejně musíte věřit.

Psy 2. Ostatnia krew (1994)

Jízda jako prase , polští stbáci v nabušené akci . Němam magazynek..

Fízlové 3: Ve jménu zásad (2020)

Zde je opravdu perfektně vidět , že od událostí minulého , mimochodem taky skvělého 2. dílu , dělí představitele rolí celých 26 let , prostě líp se na to kouká.

Psychiatr (2018) (seriál)

Ta bezútěšná atmosféra New Yorku 19. století , bordel a smrad si člověk dovede představit úplně živě , tleskám . 2. série nepolevuje a vyrovnává se 1.