Sandokan - Epizoda 1 (1976) (epizoda)

Sandokan je filmová klasika plná napětí a samozřejmě moře. Sandokan je celkem sympaťák, Brooke taky a sir William taky celkem ujde. První díl mě bavil, stejně jako zbytek série a Viktor Preiss, jehož hlasem mluví Sandokan je prostě excelentní.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Haló, Haló. Všem raketoplánům, raketám a vesmírným stanicím. Pozor, Pozor. Ve vesmíru se opět válčí.

Karambol 2 (1974)

První polovina filmu probíhala podobně jako v prvním filmu. Bylo to celkem zábavné, vtipné hlášky, scénky a bitky, to bylo celkem vtipné. Ve druhé polovině to začalo nabírat bláznivě ujeté obrátky, ta honička v závěru filmu to dovršila, - rvačka by byla asi lepší. Ale jinak jako oddechovka dobrý.

Bakaláři - Knedlíky (1981) (epizoda)

Petr Nárožný i Miloš Kopecký jako bratři se rozhodnou udělat ovocné knedlíky. Trochu se jim to zkomplikuje ale nakonec je oběd na světě... Ano, příjemný, vtipný a odpočinkový bakalářský příběh.

Bakaláři - Logoped (1986) (epizoda)

V životě si každý potřebuje najít trochu klidu a pokoje. Jinak se může podepsat na svých dětech, i na sobě samotném.

Bakaláři - Pravítko (1986) (epizoda)

Bakaláři - pravítko, aneb jak převychovávat drzé, líné floutky. V dnešní době by to ale asi moc nefungovalo.

Někdo to rád blond (2004) odpad!

Tenhle film, to je taková blbost, která je plná bláznivých scének, které ale postrádají veškerý vtip a humor. Ano, jednou, nebo dvakrát jsem se trochu pousmál, ale to je vše. Tento film, který je o policajtech, převlečených za namyšlené blonďaté fifleny, byl skrz naskrz prolezlej červem trapných fórů a zápletka, která nebyla až tak špatná, možná čekala na lepší scénář. Ale tady se to bohužel nepovedlo.

Vinnetou (1963)

Mayovka, na kterou se každý rád podívá. Old Shatterhand je sympaťák - asi lepší než Old Surehand a i Old Firehand, i samotný Vinnetou, v podání Pierre Briceho je skvělý a co se týče hlavního záporáka, ten se taky vyvedl. Film samotný měl kvalitní scénař, skvělou hudbu a fakt skvělé obsazení a dílo Karla Maye tak bylo dobře a bez hanby vneseno do filmového světa.