• Reality-TV
  • Soutěžní

Supergirl (2015) (seriál) odpad!

Nejnudnější seriál co jsem zatím viděl, a to nekecám. Superhrdinský fajty už jsou tak strašně otřepaný že to ani není zábava. 10 dílů mi bohatě stačilo.

FUBAR - Sváděcí akce (2023) (epizoda)

Tak tohle byla dobrá píčovina. 55 minut promarněnýho času kde jsem počas filmu hledal na Googlu nějaký sračky protože celej díl se točí okolo nějakých keců co si ti agenti sdílejí, není to něco co vás nějak zabaví protože si dovolím říct že se tam nic nedělo. Nevím jestli se budu koukat ještě dál protože tohle byl solidní průser.

FUBAR - Vlaková krádež (2023) (epizoda)

Akční film bych tomu říkal na začátku kde se aspoň něco děje. Dvacet minut blbých vtipů a kecání až pak se dostanete na tu úplně nejlepší akci na konci která měla v tom díle nějakou šťávu a trochu ten film oživila. Herci nejsou na tom taky zrovna nejlíp, Schwarzenegger vypadá jako nějakej úchylnej Brumbál. Myslím že už je na tyhle kraviny moc starej.

FUBAR - Vemte dceru do práce (2023) (epizoda)

První díl, teda nic moc. Prvních 20 minut, se prakticky skoro nic nedělo a pak na poslední chvíli přišla akce. Třeba mě druhý díl nadchne víc, kdo ví, ale první díl nestál za moc.

Je to dort? (2022) (pořad)

Jako ten moderátor tam jenom přišel, aby řekl svoje“geniální“ vtipy, aby si ten pořad vydojil co největší sledovanost. Porota ví aspoň něco o dortech a je mi sympatická a nějakým jejich vtipům se zasměju. Uplně se mi nelíbí o čem ten pořad je, zkrátka moc mě ten pořad nenadchnul.

Česko Slovensko má talent 10 (2022) (pořad)

Tahle série teda za moc nestála Slavík, kterýho jsem měl minulou sérii celkem rád, tak se tranformoval na idiota kterej už zkrátka nemá hlášky na jeho kritiku Jandová je i celkem dobrá, určitě mnohem lepší než ty její skvělý kolegové, Diana hrůza, a Prachař je ještě celkem snesitelnej. Na moderátory se ještě dá koukat, Gránský je koukatelný moderátor, no a ta Slovenka nic moc. Celkem se mi líbilo že některé epizody tam udělali náhradu za Dianu Holubovou, jí bych tam i možná nechal....

Gympl (2007)

Pro mě, jeden z mých nejoblíbenějších filmů české kinematografie, Tomáš Vorel mladší AKA Orel skalní, se skvěle hodí k tomuhle filmu. Jsou tady skvělé hlášky, třeba transformátor nebo na roztaženost jsem byl nemocnej. Jediné co mi ale vadí na tomhle filmu je děj, který se trochu podle mně opakuje, myslím tím neustálá nahota, sex, atd, atd. Klidně bych tomu dal 5 hvězdiček kdyby ten děj byl o špetku lepší.

Flash (2023)

Superhrdinský filmy moc nemusím, ale jelikož jsem neměl na co koukat, tak jsem se rozhodl že když to má 72%, tak to nebude tak špatný. No, moc veliký překvapení nečekalo. Děj vedl jen tak z prdele do prdele a nikam to nešlo. 1 hvězdu dávám za herce který z mega nudnosti udělali jenom nudnost.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Rozhodně fajn tv soutěž. Dobrý moderátoři který už mají těch dílů už hodně zažito a je to vidět každý díl se zlepšují. Akorát, si myslím že by v bankomatu, mohli nahrávat víc peněz 10-20 tisíc korun, na tak úspěšnou soutěž která jede už 26 let, mi přijde trochu málo.

Postarejte se o Mayu (2023)

Nevím jak se u toho člověk nemohl rozbrečet..... Emociální, skvělý, rozseká vám to srdce do malých kousíčků, prostě výborný. Miluju Ameriku, ale jejich systém je někdy fakt trochu na hlavu...