• Krátkometrážní
  • Pohádka

Horká kaše (1988)

Propagandistický film, který pokládá otázky, ale žádné odpovědi a nechává diváka, aby sám posuzoval postavy a subkulturu, ale fakt je takový, že tehdejšímu režimu se jako bumerangem vrací to co sám vyslal. Sám udělal tuhle subkulturu ilegální a nyní, když už režimu prakticky zvonil umíráček, tak je v šoku z toho, že ho rebelující mládež neposlouchá, že nemá zájem o svoji budoucnost a kromě heavy metalu je baví dělat pořádný bordel. Takhle nějak film popisuje metalisty z tehdejšího pohledu. To samozřejmě není tak jednoznačná pravda. A Benešku neznásilnili metalisti, ale prostě banda primitivních č**áků. Zajímalo by mne, jestli kdyby členové kapely Vitacit a jejich fanoušci věděli, co z těhle záběrů udělají, jestli by se toho chtěli zúčastnit. Docela mne pobavil rozhovor mámy s dcerou Lucií, máma prej: "Lucinko nikdy jsme Tě do ničeho nenutili.." o pár sekund později "Ale něco přece v životě dělat musíš, abys to někam dotáhla, přece nechceš být průměr" 😂😂 No jasně, Lucie rozhodně odpíská metalový koncert, aby ten čas mohla využít na tlachání v kroužku u čaje s poradcema, kteří vypadají jak úchylové, jeden větší než druhej.

Václav (2007)

Strašná nuda tento film.

Cher: If I Could Turn Back Time (1989) (hudební videoklip)

Perfektní song. Jedním jsem si jist- ten klip se ani kdysi, ani v dohledné době určitě nebude vysílat v Íránu. :D

Svítání Zulů (1979)

Jak (nejen) já jsem si přál, aby ti domorodci smetli ty naduté britské okupanty z povrchu zemského. Nehledě na to, že tam mohli žít vedle sebe v míru, ale Britové prostě chtěli víc a víc a je to obdivuhodné, že proti nejmocnější říši světa se postavili domorodci s těmi nejprimitivnějšími zbraněmi a přesto statečně bojovali. Co se filmu samotného týče, asi mi to stačilo vidět jen jednou, je to pěkné, ale ne opakovaně.

Moby - Porcelain (2000) (hudební videoklip)

Klasika z mého nejoblíbenějšího filmu Pláž. ❤️

Nuda v Brně (2003) odpad!

Film dělá čest svému jménu. Větší číčovinu jsem dlouho neviděl.