Škola řvaní (2017) (seriál)

Je to samozřejmě celkem blbost, pro cílovou skupinu 4-6 let, ale díly jsou krátké, svižné a na konci každého je hodnotné ponaučení, takže televize vychovává vaše děti za vás. 5,5/10

Prázdniny - Lišák sa žení (2020) (epizoda)

Asi mi prostě nevyhovují dětští herci obecně, protože mi nepřijde, že by tady hráli děti výrazně hůř než v jiných pořadech a přesto, když se najednou řeší primárně dospělé věci, jako svatba a patálie s ní spojené, ve chvíli, když vám zmizí ženich, tak jsem se bavil mnohem víc, než v předchozích dílech, kde byli v hlavních rolích děti. Nebo je to možná jen tím, že Pavel Liška do takových lidových komedií patří.

Prázdniny (2017) (seriál)

Nejsem asi úplně cílovka tohohle seriálu, takže hodnotím mírněji, než bych dělal normálně. Recyklovaní slovenští herci, kteří někteří hrát umí, jiní už hůř. Téma dětí na chatě mi k srdci nepřirostlo. 3,5/10

Lež na pláži - Pasy (2024) (epizoda)

Tahle epizoda nebyla až tak zoufalá. Starší herci trochu zachraňují situaci, když už dostanou nějaký ten screentime a zvraty v ději jsou občas trochu zábavné, takže jsem se vyjímečně i poustmál. Nicméně pořád žádná bomba. 4/10

Lež na pláži - Konec (2024) (epizoda)

Tak tahle epizoda byla kompilace romantického kýče, minimálně, co se scénáře týče. Všechny epizody byli přeslazené, ale tohle se snad nemůže líbit ani fanynkám tureckých telenovel. Herecké výkony minimálně mladých herců jsou stále tristní. 1,5/10

Jsem máma - Epizoda 11 (2018) (epizoda)

Blíží se porod a s hlavní postavou čím dál víc hází hormony, je emocionální a dělá nerozvážnější rozhodnutí. V díle mi chyběla oblíbená Havelkova postava, která se vůbec neukázala, i když chápu, že děj se prostě tímto směrem ubírá. 3,5/10

Jsem máma - Epizoda 9 (2018) (epizoda)

Epizoda plná velmi trapných momentů, které jsou pro mě až nepříjemné na sledování, takže jsem musel několikrát v průběhu přehrávání zastavit. Jinak se ale kvalita drží. 4/10

Bobovy burgery ve filmu (2022)

Seriál neznám a k filmu jsem se dostal náhodou, takže nemám znalostní zázemí tohohle animáku. I tak to ale poměrně dobře fungovalo, postavy byli čitelné a jejich motivace logické. Rychle jsem se tak dostal do děje, který zhruba ve třetině děje se začátkem vyšetřování vraždy dostal konečně tempo. Moc mě ale nebavil humor a časté zpívání mě vyloženě iritovalo. Zhlédnuto v češtině. 5/10

Jsem máma - Epizoda 7 (2018) (epizoda)

Když chcete mít nějakou chorobu, koukněte se na internet a ihned na sobě budete pozorovat její příznaky. Zábavně předvedené histerčení některých (nejen) těhotných matek, které kolem sebe asi každý někde viděl. Postava doktora, který musí snášet výlevy svých pacientek je perfektní. 5,5/10

Jsem máma - Epizoda 6 (2018) (epizoda)

Tchýně v bytě a ezoterická Květa se svou materiální matkou. Zápletky, které vybízí k tomu, že díl bude pěkná sranda. Bohužel to až tak nefunguje, tady to působí přehraně a trapně. 4/10