Jak se Kuba stal mlynářem (1996) (TV film)

Nepovedená napodobenina "S čerty nejsou žerty" s herci, kteří jsou o třídu horší a chudičkou výpravou.

Linie násilí (1997)

Zajímavě natočený spletenec, který bohužel stojí a padá se stoprocentním soustředění na děj, jež ovšem nedokáže udržet.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Jedna velká proamerická konina schovaná pod úžasnými cingrlátky v podobě superakčních a extrémně efektních scén. Hlavní přihlouplý motiv "výprodeje" naštěstí zachraňuje nesmrtelný a vždy vtipný Bruce Willis a (snad) sebeparodující scény. Naprosto nechápu postavu Warlocka, ale budiž, přišla scéna se stíhačkou a já jsem se zase bavil. Fanouškovská základna je asi shovívavá, bude nadšena a vůbec se nepozastaví nad tím, jak jejich hrdina sejme autem vrtulník: to je přece úplně normální... :-)

Ulice bez mena (1989)

Všechno je nakousnuté jen tak napůl, nic není pořádně dotažené, jako by se tvůrci báli více tít do živého. Škoda, třeba rok či dva později by z toho byl říznější film. Takhle jen plácnutí, které chtělo asi něco říct, ale nedořeklo.

Anakonda (1997)

I tvůrcům došlo, že vypasená hadice nemá potenciál utáhnout celý film, proto dokomponovali pro jistotu ještě dalšího vrahouna. Přitom by to něco do sebe mít mohlo, pokud by ovšem nebylo opomenuto základních přírodopisných informací o hadech. Korunu tomu dává konec bestie, která vpodstatě shoří ve vodě. No, tady je možné všechno.

Milosrdné ulice (2000)

Nudná slátanina o záměně dvojčat s odporně prvoplánovými scénami a hloupým scénářem.

Cesta ženy (1974) odpad!

Budovatelský balast natočený za normalizace, aby si lidé vzpomněli, že se vlastně mají dobře. Veškeré zápory korunuje extrémně nesympatický Jan Kačer a podivně schaosený "příběh". Bez shlédnutí tohoto snímku se bez nejmenších starostí obejdete.

Konkurs (1963)

Jakoby Konkurs byl konkurzem na role v dalších Formanových filmech - je tu Černý Petr, láska plavovlásky i hasič Vostrčil. Konkurs má v sobě navíc nápad za všechny prachy, který však zhodnotili až "autoři" všelikých superstar show...

Obyčejné zázraky (2005) (TV film)

Průměrná romantická záležitost o prozření dvou tápajících žen, které si navzájem pomůžou a dovedou film do instatního happy endu. Pokud ale přistoupíte na hru krásných záběrů, romantické hudby a klišovitých scén usmíření, budete si moct i poplakat.

Tajemná záře nad Pacifikem (1980)

Vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu. Po amatérské trikovém přechodu do minulosti jsem byl příjemně překvapen propracovaností situace. Byl jsem pak napnutý a zvědavý, jak to skončí. Měl jsem určitý typ, ale doufal jsem, že se nestrefím. Bohužel ano. Škoda, že se tvůrci nedokázali oprostit od foukání starého bebínka, ale vzhledem k době vzniku to snad ani jinak skončit nemohlo.