• Krátkometrážní

Neighbours (1985) (seriál)

Za Kylie Minogue a Jason Donovan dávám nějakou tu hvězdu navíc.Jinak mýdlovka něco jako u nás Ulice.

The Chart Show (1986) (pořad)

Hitparáda z Velké Británie.Vysílano (cca 1989) na České televizi někdy odpoledne.Jason Donovan,Kylie Minogue,Klf,Paula Abdul,...Rád jsem na to koukal,myslím že nějaké díly jsou na youtube.

M*A*S*H (1972) (seriál) odpad!

Seriál mám spojený s Novou.Jinak stále dokola.Jsem vydržel ani 10 dílů a už jsem to moc nesledoval.Nechápu to vysoké hodnocení.Alda je otravnej a ten jeho přitrkávač taky!A ten chlupatej chlap co nosí šaty,odpornost!

Melrose Place (1992) (seriál)

Zlaté BH 90210.Tohle bylo něco tak nezáživného a herci taky nic moc.Takové BH 90210 pro chudé!

Gilmorova děvčata (2000) (seriál) odpad!

Matka i dcera přechytralé jak rádio.Hrozně mluví,melou a melou,...Jinak seriál stále dokola.Pro mě to bylo utrpení!

Slunečná (2020) (seriál) odpad!

Burešová a Polišenská jsou katastrofální,tak že nemůžu jinak než hodnotit jako odpad!

Podobizna (1947)

Je to! Je to! Ďábel!

Ikarie XB 1 (1963)

České sci-fi které má úroveň! Mám rád tento film. No údajně jdou dvě verze filmu,já bohužel sehnal pouze jednu tu českou.Vidět české herce jako Danu Medřickou v sci-fi filmu je šok ale příjemný šok.A ta hudba nemá chybu!

Noc hrůzy (1985)

Taková blbost ale není to tak špatné. Potěší pohled na Amanda Bearse která hrála Marcy v Ženatý se závazky.Jinak mám rád  osmdesátkové horory a taky Amandu!

Časožrouti (1995) (TV film)

Je to Tv film tak že asi tak.Levnota z toho stříká.Mark Lindsay Chapman je na facku,takovej ten zachránce až ho máte plný zuby! Bronson Pinchot tam hraje psychopata.Ostatní jsou hrozně nevýrazní.Jo vlastně tam je slepá holka okolo které všichni skáčou.Délka filmu je na Stephena Kinga normální.Poprvé viděno  na Horror Channel,netuším jestli to bylo u nás v nějaké Tv?!Celkově bych hodnotil asi průměr.