• Krátkometrážní

Strašidla z Vikýře (1987)

Hrozně nesympatická hlavní hrdinka.Jednoduše NE!A další film od Radima Cvrčka kde nacpal slovenské herce.Bohužel to nějak nefunguje dobře.Něco podobného jako Nekonečná - nevystupovat!

Nekonečná - nevystupovat (1978) odpad!

Už jako dítě jsem tento film neměl rád.Duo Milan Lasica a Július Satinský?!Hmm,...Nevím ale jako herci nic moc.Celý film je tak nějak nudný a dialogy asi na tu dobu ok ale dnes se to nedá poslouchat.

Den po konci světa (2014) odpad!

Poslední dobou vše co nám cpe Netflix stojí za hovno!A tento film za dvojité,....

Nene (2022) odpad!

Příšernost!Herci katastrofa!Děj hrozný!A 131minut na takovou blbost je vážně zbytečně moc!

Neklid na lůžku (2023) odpad!

Ach jo!Zase nuda!Herci,...moment asi neherci katastrofa!A ten konec?!To jsem se chlámal až jsem se málem pochcal!

Úsměv (2022) odpad!

Dost slabé.Hodně amerického klišé.Herci katastrofa.Škoda 117 minut života!

Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (seriál)

Moc dobrý seriál.Zlata je skvělá.Jenom jsem měl dnes šok když jsem zjistil že tento seriál bude vysílat tv Nova!

Vivárium (2019) odpad!

Laciný tv film.A nuda!Takový ten film co budou dávat na nějakém Filmboxu stále a stéle dokola!

Gisaengsu: Deo Geurei (2024) (seriál) odpad!

Nuda!Já u toho usnul!Je to natočeno pro netflix asi tak!

Úsvit mrtvých (2004)

Musel jsem snížit hodnocení.Dnes znovu viděno asi po 10 letech a musím bohužel napsat že nic moc!Původní verze filmu z roku 1978 je mnohem lepší!