Rocky V (1990)

Asi najslabší diel série. Rocky prišiel o všetko a ešte k tomu nesmie boxovať,,koniec!!!!!!!!!! Čo bude robiť? Rozhodne sa trenovať mladíka v ktorom sa videl keď bol on mladý. Spolu vyhrávajú jeden zápas za druhým ale na koniec sa postaví žiak učiteľovi. Posledná bitka ukáže , že žiak nebude mať nikdy na majstra,,je to tak !!!

Rocky IV (1985)

Toto je film,,toto je pecka,je to úžas. Žiadny film ma tak neočaril ako ROCKY 4, nijak lepšie ten film nemohli urobiť, je to fakt bomba. má to perfektný príbeh,perfektné soundtracky z dielni skupiny survivor ako je napr. Burning heart či No easy way out. Stallone je proste jednička. Je trocha smutné, že Apollo zomrie, ale tá Rockyho príprava a posledný boj je niečo neopísateľne. Strašne dobre sa na to pozerá ako Rocky bije fyzicky lepšieho Rusa. Podľa mňa je to najlepšia časť celej série úplne naj. ROCKY-forever !!!

Rocky III (1982)

Trojka je pre mňa taký slabší odvar. Je síce sa pekne pozerať ako Rocky dá Hulka Hogena no už to nieje ako v predchádzajúcich dieloch je to slabé. Páči sa mi iba to ako sa Rocky znovu vymaká a známa pieseň, ktorú určite pozná každý eye of the tiger. A posledná bitka to je proste už o ničom 3 kolá a konec, je jasné že Rocky chcel vrátit to čo on schytal no ale pozerať sa 15 kôl na ten súboj by bola lahôdka !!!!

Rocky II (1979)

Osobne by som povedal že dvojka je úspešnejšia ako jednička no fakty hovoria o inom.Rozúrený Apollo si myslí že Rockyho neporazil, a tak ho požiada o odvetu,, začína sa ďalší zápas storočia !!!

Rocky Balboa (2006)

Nič nekončí pokiaĺ to naozaj neskončí,,čudné motto poslednej časti Rockyho. je pekné sa pozerať ako 60-nik sa vracia do ringu. Naozaj poklona pre Stalloneho, v jeho rokoch a tak vyzerať by chcel nejeden chlap. V poslednej časti Rocky ukáže , že nepatrí do starého železa !!!

Rocky (1976)

Toto je film pre nás chlapov, má to niečo do seba. Tento film si môžete pozrieť aj sto krát no nikdy vás nebude nudiť.