Pokoj 1408 (2007)

Čo dodať Steven King je proste ´king,. Film je podľa veľmi dobrý začiatok, stred boli bez chyby, len ten koniec už sa mi nejako nepáčil a preto má u mňa tento film 4* a nie 5* !!!

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

No tak tento film sa mi páčil oveľa viac ako Auto zabiják, to bola samá nuda. Toto je slušný brutálny film, ktorý má nejaký normálny dej. Celý film bol fakt v poho, no na koniec už tie scény ako jej dal miesto nohy zbraň, strieľala bez použitia spúšte, a ako sa odpaľovala do vzduchu bolo pre malé deti. Týchto zopár scén podľa mňa pokazili takmer celý film !!!

Krvavá hostina (2005)

Taký pohodový hororik, pri ktorom radím nikomu nič nejesť. Film je nadupaný veľmi brutálnymi scénami a nečakanými zvratmi. Veľmi sa mi páčilo ako na začiatku filmu predstavovali jednotlivých hercov ( povolanie, a čo ich v živote čaká ) to bolo haluzné.

Panic je nanic (2006) odpad!

Tak toto je sračka, a to doslova. Asi najtrápnejší film čo som od Čechov videl. Za celý film som sa takmer vôbec nezasmial. Lepšie by bolo tento film ani nevidieť. Česi majú na oveľa lepšie filmy ako je táto sračka, len sa musia trocha viac snažiť !!!

Batman začíná (2005)

Jednoznačne najlepší Batman, ktorého som videl. Film ma veľmi dobré herecké obsadenie,v hlavnej úlohe s Chriastianom Baleom, ktorému veľmi sadla táto úloha. Veľmi sa mi páčilo ako natočili začiatky. Ako trénoval, ako sa dostal k prvému kostýmu a Batmobilu,a k všetkým jeho vychytávkam. Fakt pecka film. Dúfam, že bude pokračovaať spolupráca Nolana s Baleom !!!

Od soumraku do úsvitu (1996)

Tento film by ste najprv usúdili, že je to taký slabší thriler. Priebeh filmu nebol pre mňa nijak zaujímavy,, prvá hodinka taká nuda. No zrazu prídu na scénu upíri čo ma veľmi milo prekvapilo. Celý film nič ani len zmienka o upíroch a na konci je ich tam celá horda, fakt čudné. Ale trocha to aspoň oživilo film a dodalo tomu akciu !!!

Sejmi je všechny (2007)

Pekná adrenalinová naháňačka ktorá ma celkom nadchla. začiatok bol suprový no potom už kvalita ubúdala a to najmä na tých haluzných scénach ako napríklad, keď mu náboje strielali priamo z ruky, to bolo fakt haluz,, no inak v poho film !!!

Scooby-Doo na stopě (1969) (seriál)

Opäť rozprávka na ktorej vyrastal takmer každý. strašne rád som to pozeral a hádal kto by mohol byť zločincom pod maskou. Len niektoré časti boli tak blbo spravené, že ste vedeli kto je tým zločincom, také časti som nemusel. je to naozaj klasa seriál k popukáni, hlavne keď sledujete Shaggyho a Scoobyho :-) !!!!!

Hitman (2007)

Tak toto keď som dopozeral som si povedal fakt pecka film,má všetko čo má mať !!! Skôr než som to videl som čítal, že je to slabota a podobné no podľa mňa je to fakt dobré. Oly zahral skutočne presvedčujúco, sadla mu táto rola. Ešte k tomu baba, ktorá si zahrá novú Bondgirl. Už sa teším na dvojku a dúfam, že tu bude čo nevidieť ?!

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Tak tento film ma riadne sklamal. Od tarantina som očákaval niečo lepšie. celý film nuda, počúvanie babských kecov. Dve tri scénky boli naozaj dobré, no zvyšok filmu odpad!!! U mňa to má takých 25%, fakt slabota !!!!