Noční můra v Elm Street (2010)

Tento remake je riadna slabota. Podľa mňa je to strašne odfláknutý film ktorý robí zlé meno starému dobrému Freddymu v podaní Roberta Engluda. Nie su tu skoro žiadne dychberúce krvilačné scény na ktoré by sa človek bál pozriet,tak ako to bolo v starých nočných morách. A ten digitálny Freddyho ksicht slúži skôr na smiech ako na vydesenie !!!

Expendables: Postradatelní (2010)

Po dlhej dobe píšem ďalší komentár. Píšem ho preto na tento film, lebo ma maximálne očaril. Vrátil som sa do svojich detských čias kedy som zbožňoval akčné filmy tochto typu. Tie moderné akčné filmy nie su to pravé orechové z 80. či 90. rokoch. Tu v tejto zabitej veci sa stretlo toľko akčných hviezd,až sa zdalo, že nedostane každá postava dosť priestoru. No opak je pravdou, každá postava je maximálne využitá,geniálne hláškovaná,a každý dostal správnu rolu. Roberts s Austinom záporáci ako ušitý .Sly a jeho banda s podrazákom Lundregon geniálna. Čo dodať ? Asi iba to,že je veľká smola,že sa nestretli v jednej scéne Stallone,Willis a Schwarzenegger skôr. Tá scénka bola bravúrne zvládnuta,čo sa týkalo hereckých výkonov a osobných narážok, ako napríklad ,,je to odveky muj nejhorší přítel´´, tá bola podĺa mňa najlepšia !!!

Andělé a démoni (2009)

Každý má právo na svoj názor! Mne sa tento film strašne páčil, oveľa viac než Da Vinciho kód, preto dostal odo mňa maximálne hodnotenie. Možno je to iba tým prvým zhliadnutím filmu. Napínavý dej z finálnym nečakaným zvratom je fakt prekvapujúci, aj keď by ma to vôbec nenapadlo, že to môže mať na svedomí tá osoba, ktorá to mala. Herecké výkony presvedčujúce, a dokonca aj tých pár počítačových trikov si zaslúžili hviezdičku !!!

Krvavý Valentýn (2009)

Horor,ktorý ma milo prekvapil svojou škálou nápadov vraždenia! Začiatok sa príjemne rozbehol, podobne ako v Piatok trinásteho, čo u mňa vyvolalo pocit napätia ! Pekne zvládnuté brutálne scénky s 3D efektami, ktoré pochváli určite veľa ľudí ! No najviac ma na filme prekvapil finálny zvrat, ktorý sa týkal vraždiacej osoby !!!

Krvavá hostina 2: Masakr (2008)

Podľa mňa dosť úchylná záležitosť ! Kúzlo prekvapivej jednotky zmizlo s premavaním príšer po meste. Veľa scén je na nevydržanie, ba dokonca pri niektorých sa človekovi zdvíha žalúdok, o scéne s dieťaťom ani nehovorím. Proste hnus ! Trojku si pozriem iba z toho dôvodu, pretože chcem vedieť ako dopadne táto filmová, dosť upadajúca sračka !!!

Alf versus U.S. Army (1996) (TV film)

Dúfam, že to môžem nazvať ako znesvätenie starého perfektného seriálu ! Už len tá zmena prostredia zobrala veľkú atmosféru, ktorá bola v seriály.Až na scénu s pokrom, pri ktorej som sa dosť pobavil, to bola slabota !!!

Skrytá identita (2006)

Veľmi slušný film v ktorom je nespočetne veľa vulgarizmov.Vyplatilo sa napchať toľko hereckých hviezd do jedného filmu. Celý film som držal palce DiCapriovi, že to pre neho dobre dopadne, mat jeho nervy, tak hrajem ruskú ruletu ! Damon na druhej strane barikády tiež dobrý. Scéna s prestreľovaním hláv bola šokujúca, no ta posledná hlava to bola čerešnička na ktorú som čakal !!!

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Vojnu podľa mňa zatiaľ nikto nedokázal sprostredkovať do desiatich hodín tak, ako táto parta. Môžeme vidieť fakt kruté osudy nejakých vojakov, vidíme ako ich vojna načisto zmenila.Skutočné výpovede vojakov na začiatku každej časti sú strašne dobré. Dá sa povedať že je to aj náučný seriál, ktorý nám hovorí vojnu už nikdy ! Poklona pre tých , ktorý dokázali prežiť Bastogne. A tie koncentráky, dúfam že sa mi nikdy nenaskytne taký pohľad ako tým vojakom !!!

District 9 (2009)

Od samého začiatku ma film upútal na plno, a stále som bol netrpezlivý ako to bude pokračovať ! Hneď to začalo, pekne nám predstavili mimozemšťanov. V inom filme by som určite neprijal tie dokumentárne zábery, no do tohoto filmu sa perfektne hodili ! Herecký výkon neznámeho herca výborný, podľa mňa budeme o ňom ešte veľa počuť. Po akčnej stránke je to bombové, zbrane mi pripadali ako z Half-life :). Čo viac dodať? Snáď len to, aby nás dvojka nenechala dlho čakať !!!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Nemôžem uveriť tomu,že som mal tento film doma asi dva roky, a ja som si ho ani raz nepozrel ! Je to naozaj fascinujúci film, ktorý má maximálne očaril. Fakt perfektný príbeh, s dokonalým obsadením. Robbins s Freemanom mi pripadali ako keby niečo takého skutočne zažili. Dokonale sa vcítili do svojich úloh.Od telky som neuprel zrak až do konca kým ma neočaril perfektný happy end ,ktorý si tento film určite zaslúžil ! Tento film jednoznačne patrí na prvé miesto na ČSFD !!!