Kung Fu Panda 4 (2024)

A zde, máme již čtvrté pokračování kung fu pandy.Pěkný návrat záporáků z předešlích dílů.Záporačka v podání chameleona jež  chytá duše .Příběh je jednoduchý ,animák neurazí .Akorát co nejvíce chybí tak ,tygřice,opice,kudlanka,had,jestřáb ,no tak snad příště.60%

Nezlomní (2024)

Pěkný dobrodružný snímek.Silný příběh podle skutečnosti.Krásná příroda.80%

Království Planeta opic (2024)

Trilogii opice je asi jedna z nejlepších ,které jsem viděl.A království planeta opic dokonale rozvíjí svět opic.Možná, režisér to neměl jednoduché ,navázat na trilogii ale, povedlo se mu to. film je skvělý.Pěkné prostředí,zničená města ,příroda je mocná vše si bere zpět.Opičí klany nebo jak to bylo vlastně ve filmu,nebo rozdělené tábory .Trikově jsou opice skvěle udělané.Pěknej čtvrtej díl .Další díl za pár let klidně.Za mě 80%

Godzilla Minus One (2023)

Další Godzilla , která se odehrává v období po druhé světové válce. Japonci zase, natočili na co se vcelku dalo podívat. Příšera a zdecimolované město. No film celkem ušel. 60%

Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška (2024)

Režisér Snyder natočil druhý díl pokračování. Sice najdeme ve filmu více akce, možná všeho možného. Postavy moc nezajímavý, jenom kdyby byl lepší scénář. Podívat se na film dá. Třetí díl možná bude, akorát by to chtělo lépe dopilovat scénář a taky lépe natočit. Kde je režisér co natočil film 300 takový by se hodil ne jak tady. Ty časy jsou už dávno pryč. Snad se stane zázrak a režisér natočí nějakou pecku. Za mě 60%

Kaskadér (2024)

Skvělá zábavná akční komedie.Kaskadér Colt Seavers se rozhodne dát filmovému průmyslu definitivní sbohem a dá kopačky krásné režisérce ,kterou hraje Emily Blunt.Kaskadér musí za jakou koliv cenu najít ztracenou filmovou hvězdu.Ve filmu věe odsejpá,Žádná nuda se nekoná.Kaskaderské kousky jsou dobré.Nezapomenout na jednorožce.Pěkně letní sezona začíná.Pokračování by sem uvítal ,kdyby někdy bylo.Za mě 80%

Tři mušketýři: Milady (2023)

A je tady druhy díl , který se nese kolem prvního dílu.Film má stejné tempo jako první díl. Dobře natočené. Nová verze se povedla. Pokračování nějaké , kdyby bylo by sem uvítal. Za mě 80%

Boy Kills World (2023)

Čekal jsem oddechový akční film. Dostal jsem totální řezbu ala john wick spojený s Mortal kombat.Film o pomstě. Je zábavný. Hlavní hrdina, který nemluvý , je hluchý, dobře ve filmu sehrál svoji roli. Za mě 70%

Rivalové (2024)

I když tenis moc nemusím. Nedívám se na něj. Tak, tady ve filmu je dobré se podívat. Pěkně vypravěčsky a dost pěkně milostný trojůhelník v hereckém triu. Herecké obsazení dobré, Zendaya dobrá volba. 70%