Predátor: Kořist (2022)

Režisér Dan Trachtenberg po různých seriálech a jednom filmu ,konečně zase po delší době natočil zase dobrý film Predátor: Kořist.Dobře natočený dobrodružný horor, jde to jinou svoji cestou.Film potěšil hned by sem tento díl predátora hodil za prvním dílem s Arnoldem.Film nikam nespěchá ani se nijak nevleče a už vůbec nenudí .Příběh nás zavede do 17.století ve světě komančů.Co se týče hlavní hrdinkou je ve filmu žena,takže žádnou ostudu ve filmu nedělá právě naopak do filmu se hodí.Klidně by sem se vůbec nezlobil za nějaké další pokračování a nebo by mohl režisér natočit další nějaký díl predátorů není nikdy dost.Film se povedl.Za mě 80%

Rakeťák (2022)

Na Toy story to nemá ale, i tak, si animák shlédnutí zaslouží.Buzz raketák tady má hlavní roli a k tomu malinká kočička mnau .Dokonale propracované.Dospělejší animace.Do nekonečna a ještě dál.Druhý díl sem sním jestli časem bude .Za mě 70%

Top Gun: Maverick (2022)

Režisér Kosinski už po druhé natočil film s Cruisem.A jak to dopadlo úplně skvěle na jedničku.Sklamání u filmu nečekejte.Nostalgie jak svina,vzpomínky .36 let tolik jsme čekali na pokračování.A dokonale se film povedl.Kamera výborná,letecké manévry taktéž.Příběh a všechno ve filmu dokonalé.Herci dobré.Vše funguje tak,jak má .Pokračování klidně .Zatím nejlepší film roku.Za mě 90%

The Gray Man (2022)

Duo režisérů avengers si šlo natočit akční film za 200 mega. Dobrýakční film, rychlá jízda od začátku až po samý konec. Gosling jako kladas dobrý, Evans jako zaporák taktéž akorát ten keho knírek se hodí možná tak, do nějakýho porno průmyslu. Ana de Armas tak, tauž od bonda další skvělá role, herečka jde hezky nahoru , těším se na její další role. 80%

V žoldu smrti (2022)

Takový odechový film Pine neurazí ani nenadchne. Něco ve stylu bourna, akčnisceny vklidu. Za mě 60%

Men (2022)

Režisér po vynikajícím Ex Machina ,druhý film s Portman nic ,moc .Natočil třetí film Men .Co tohle bylo za kravinu ,ten režisér si zaslouží asi kazaijku.40%

Status: Naživu (2022)

Dobrý thriller s Butlerem.Film nenudí od začátku po samý konec akce .Manžel hledá manželku.Takový oddechový filmek který ,nenudí .Za mě 60%

Film roku (2021)

Penélope kočka .Jinak film dosti bída .50%