Samaritán (2022)

Samaritán ,Sly super ,sam taky .Film sice nijak extra ale,na zabití času vyhovující snímek,který nenudí .Režijně docela dobře zvládnuté.Akorát ty efekty mohly být lepší .60%

Po čem muži touží 2 (2022)

Režisér s Langošem nám dali druhý díl .A jenom si říkám ,proboha proč jak ještě hlouběji se dá klesnout .40%

Ozvěny (2022) (seriál)

První díl dokonale začal, skvělá zápletka ,drajv .Ale, zbytek seriálu nic moc.Asi to chtělo více zapracovat na všem. Za mě 60%

Vzestup Želv Ninja: Film (2022)

Tohle opravdu ne .Je to sračka .Raději seriál z mojeho dětství 87 na ten se dalo dívat.Tenhle paskvil opravdu ne. 40%

Denní směna (2022)

Denní směna nic ohromujícího ,spíš taková blbina.Foxx dobrej,Franco no ušel.60%

Elvis (2022)

Režisér Baz Luhrmann natočil životopisný snímek Elvis.Jeho styl režírování,vyprávěný  je podstatě stejný jako u předchozích filmů velký gatsby,austrálie  ale,to vůbec nevadí.Hanks jeho role zase skvělá maskéři odvedli dobrou práci.Skvělá pocta elvisovi.Ze začátku sem se nudil ale,nakonec se vše rozjelo.Je pravda že, by možná se mohlo pár scén prostříhat možná už by vysledný film nebylo ono.Za mě 80%

Volavka (2022) (seriál)

Skvělá minisérie.Black bird atmosféra ze ,které mrazí.Role herců Egerton a Hauser dokonalé .U Hauserem ten chlap bud si vybírá samé skvělé role nebo k divným rolím ale, úlohu v seriálu zahrál opět skvěle.parádní minisérie.80%

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

Mimoni 2 ještě lepší než první díl .Mimoni opět válí .Skvělý film pro celou rodinu. Pokračování klidně .Za mě 70%

Třináct životů (2022)

Režisér Howard natočil zase jednou dost dobré drama Thirteen Lives ,natočeno podle skutečné události.Stopáž filmu ani nijak nevadí.Herecké obsazení skvělé.Mortensen,Farrell role jim sedli .Klidně by si tohle herecké duo mohlo ještě spolu zahrát v nějakém jiném filmu.Dost skvělá kamera,adrenalin od začátku až po konec. 80%