Škola dobra a zla (2022)

Boja jeho co to zase bylo za film. Netflix bere poslední dobou samé kraviny. Film snad byl pro 10leté.50%

Raymond & Ray (2022)

Herci Mcgregor a Hawke v malém filmu. A přece i  v takových malých filmech jim to šlape. Sice byl bych rád kdyby, herci měli nějaký ten holywoodský velkofilm. Snad se někdy dočkáme. Herci nezklamali ve filmu. Skvěle hercké duo táhne celý film . Za mě 60%

Jan Žižka (2022)

Režisér Jákl konečně po dlouhé době natočil dobrý film.I když, se jedná o nejdražší český film ,tak alespon za něco stojí .Film má skvělé tempo od začátku až po konec .Vše nádherně odsejpá.Tolik skvělých herců po kupě v jednom filmu to se moc nevidí a zrovna českém filmu.Foster skvělá volba do role Žižky.Bitvy jsou dobře na zpracované,drsné a skvěle zahrané .Skvělá kamera,krásná česká příroda a vše možné.Za mě 70%

Vlkodlak: Noční lovec (2022) (TV film)

Snaha se cení ale,tohle marvel domrvil ,výsledek velké nic.Za mě 50%

Vidím vás (2022) (seriál)

Další dobrý seriál od netflixu.Rodina se nastěhuje do krásného domu a začnou jim chodit dopisy.Atmosféra dobrá,pěkná minisérie .70%

Půlnoční klub (2022) (seriál)

Režisér Flanagan sice natočil jenom první dvě epizody ale, ty byli asi nejlepší. Jinak mi zbytek seriálu připadal spíš drama než horor.Zemřeš, zemřels,zemřeme.Asi tomu chyběl ten pravý hororový režisér James Wan to je režisér na horory. Uvidíme jestli bude druhá řada . Takhle za mě 70%

Velká voda (2022) (seriál)

No čekal jsem asi od seriálu daleko víc. I když, nějaké díly jsou dobré , ale jinak je seriál průměr. 60%

Nejšťastnější holka pod sluncem (2022)

Od režiséra jsem viděl z filmů klub vyděračů , tohle je teprve druhý snímek co jsem viděl .Snínek je moc natahovaná kaše, moc se vleče. Nějaké přežití masakru ze střední školy.Netflix zase šlápl vedle. 50%