Válečnice (2022)

Režisérka Bythewood natočila film válečnice .Myslel jsem si že, film bude nezajímavý ,nudný .Ale ,opak byl  pravdou .Generálka ,která vede ženské bojovnice ,takový ženský black panther s drsnýma ženskýma.A tak, musejí ochránit Dahomejské království.Válečnice Nansica která ,se postavila nepřítelovi.Nakonec z filmu se vyklubala svižná podívaná , s dobrou akcí.60%

Vražda v Londýně (2022)

Retro film z 50.let .Dva vyšetřovatelé Rockwell a Ronan vyšetřují kdo zavraždil člena štábu.A jak si stím poradí detektivové.Herecké obsazení ve filmu dobré .Brody a jeho vedlejší role taktéž.Akorát mohl by už natočit nějaký pořádný trhák něco jako pianista.Film občas potěší ,někdy v půlce nudí.Trochu mi film připadal moc utahaný .Za mě 60%

Enola Holmesová 2 (2022)

Režisér Bradbeer natočil druhý díl filmu Enola Holmes .A jak se mu to povedlo je to podstatě uplně to samé jako první díl.Sice je ve filmu více Cavilla ,ten ve filmu má daleko větší prostor ,než v předchozím filmu. A najde se ve filmu mín akce ,než by jsme čekali .Žádná nuda se nekonala. A už se těším na další pokračování. Záporák ve filmu v podání Thewlis dobrej.Film je asi dělaný pro mladší cílovky ale, na špatné počasí si film užijete.Na další díl se těším možná závěr trilogie .Hudba dobrá.Za mě 60%

Enola Holmesová (2020)

Na jedno podování určitě stačí . Akorát vyšel na netflixu druhý díl tak, proč nepustit první díl.Millie Bobby Brown zahrála dobře takový ženský sherlock holmes. 60%

Na západní frontě klid (2022)

Režisér Berger natočil dobrý film a že, se povedl.Starší film sem viděl nedávno tak,sem chtěl vidět jestli to bude lepší .A dá se říct že,i je .Příběhově je film takový silnější,dobré záběry. Možná co se mi asi na filmu nelíbilo bylo mizerné CGI jak hoří vojáci ale,jinak je film slušně natočený.Jinak akce a jiné záběry byli skvěle natočené .Vojáci v zákopech skvělé .80%

Velká premiéra (2022)

Tak,tohle opravdu ne .Krobot se zase předvedl .Asi sem čekal něco lepšího .Janžurová dobrá.50%

Před vraždou (2022) (seriál)

Tahle minisérie na netflixu se povedla. Stanley Tucci jako takový milej vrah.Napínavé, zábavné. 70%

Barbar (2022)

Pěkná hororová jednohubka.Začátek se rozjíždí pomalu a potom se to krásně nabírá tempo.Atmosféra dobrá,asi nejlepší horor roku ,daleko lepší než Halloween končí .Herci dobré,konečně Long zase jednou v hororu .70%

Clerks III (2022)

Režisér Smith nám natočil závěrečnou část trilogie.Je to o dost lepší než další pokračování  Jay and Silent Bob Reboot .Možná film replikuje první díl ale,nevadí .Další pokračování snad nebude.60%