Tak si představ (2009)

Murphy je herec na komedie, alespoň to si myslím. Nebudu hodnotit výkon herců, jelikož ten mi přišel dobrý. Řeknu pouze toto, je těžké koukat se na komedii, kde se ničemu nezasmějete. Taková dětská pohádka.. škoda Eddie ale bojím se říct - zkus to znova . 2*

82. Annual Academy Awards (2010) (pořad)

Slušná práce. Baldwin a Martin mě velmi potěšili svou parodii na Paranormal Activity. A dvojce Butler a Cooper no to je jak kdyby mi četly myšlenky. 4*

Sólista (2009)

Tak tohle byla paráda. Krasný, citlivý snímek. Downey zahrál pěkně, řekl bych, že takový průměr ale hvězdou tu byl pochopitelně Foxx , který si opět zahrál muzikanta jako ve snímku Ray (2004) a bylo to úžasné. Přemýšlel jsem o 5* ale zase to nemůžu porovnávat s ostatními filmy, kterým jsme dal 5*, takže opravdu hodně hodně dobré 4*.

Far Cry (2008)

Když vidíte, že to točil Uwe tak na to většinou ani nemá cenu koukat. Tohle je ale opravdu světlá vyjímka v Uweho kariéře režiséra. S hrou to má sice společné jen název ale i tak. Navíc tu hraje Til, kvůli kterému bych na to stejně koukal i kdyby to byla největší sračka. 3*

Těsně vedle (2007)

Celkem slušná, pohodová ale nezáživná komedie. Ben Stiller je sice supr herec, ale už by to chtělo něco extra. 3*

Čistá duše (2001)

Po 9 letech jsme rád, že jsem na to podíval. Výborný Crowe, opravdu paráda. Jasných 5*

Černej Dynamit (2009)

Taková slušná nízkorozpočtová komedie. Ale zasmál jsme se , v pohodě se na to dá koukat. 3*

Casino (1995)

Hodně dobrý, ale tak to už jsem podle hodnocení čekal. Líbilo se mi hlavně provádění filmem, což k Scorsesovi patří a když se toho ujme De Niro tak je to pohádka. Pesci neskutečně výborný. Jasných 5*

Svítání (2009)

Kromě Hawka v hlavní roli a celkem pár slušných záběrů tu není mnoho k obdivu. Čekal nějakou hororovou akci typu Blade a ono nic. Celkem průměr bohužel bez potřeby koukat na to znova. 3* jinak předpokládám, že by mohlo být pokračování.

Turnaj zabijáků (2009)

Celkem pohodová akce, ale kdyby se to líp dotáhlo plus pár jiných herců, tak by to nebylo špatné, ale bohužel. 3* tomu však dám.