Režie:
Robert Ellis MillerScénář:
Michael De GuzmanKamera:
David GeddesHrají:
Robert Urich, Diana Scarwid, Tegan Moss, Britt Irvin, Don S. Davis, Eric Keenleyside, Michael Dobson, Russell Ferrier, Jonathon Young, Kimberley Warnat, Demetri Goritsas, Zach Lipovsky, Tom Heaton (více)Hrají
Robert Urich
USA
Nejlepší filmy:
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Magnum Force (1973)
Young Again (1986) (TV film)
Diana Scarwid
USA
Nejlepší filmy:
Jak jsem ti slíbil (1987) (TV film)
Lék (1995)
Guyana Tragedy: The Story of Jim Jones (1980) (TV film)
Tegan Moss
Kanada
Nejlepší filmy:
Malé ženy (1994)
Holka jako já - příběh Gwen Araujo (2006) (TV film)
Barva odvahy (1999) (TV film)
Britt Irvin
Kanada
Nejlepší filmy:
Uneseni (2002) (seriál)
Ve jménu nebes (2022) (seriál)
Navždy spolu (2012)
Don S. Davis
USA
Nejlepší filmy:
Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut (2009) (TV film)
Akta X – Akta 3: Únos (1995) (video kompilace)
Hvězdná brána: Návrat (2008)
Eric Keenleyside
Kanada
Nejlepší filmy:
Cesta za duhou (1988) (seriál)
Bang, bang, seš mrtvej! (2002) (TV film)
Zázračný běžec (1997)
Michael Dobson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Mune - Strážce měsíce (2015)
Barbie a Diamantový zámek (2008)
My Little Pony Film (2017)
Russell Ferrier
Nejlepší filmy:
Rallye smrti (2008)
Tanec řetězů (1990)
Freeman - plačící drak (1995)
Jonathon Young
Kanada
Nejlepší filmy:
Uneseni (2002) (seriál)
Eadweard (2015)
Řetěz bláznů (2000)
Kimberley Warnat
Nejlepší filmy:
Když přátelství zabíjí (1996) (TV film)
Freddy versus Jason (2003)
Stříbrný vlk (1999) (TV film)
Demetri Goritsas
USA
Nejlepší filmy:
Rivalové (2013)
Zachraňte vojína Ryana (1998)
Agent bez minulosti (2002)
Zach Lipovsky
Kanada
Nejlepší filmy:
Tajemství pana Rice (2000)
Zenon: Návštěva na Zemi (1999) (TV film)
Velký chlupáč (1998) (TV film)
Tom Heaton
USA
Nejlepší filmy:
Hádej, kdo přijde na večeři (1967)
Uneseni (2002) (seriál)
Most u Remagenu (1969)
Alf Humphreys
Kanada
Nejlepší filmy:
Rambo: První krev (1982)
X-Men 2 (2003)
Uneseni (2002) (seriál)
Steve Makaj
Kanada
Nejlepší filmy:
Uneseni (2002) (seriál)
Maximální limit (2005)
Tanec řetězů (1990)
David Bloom
Nejlepší filmy:
Odstřelovač (2007)
Zrcadlivá kůže (1990)
All of my Heart (2015) (TV film)
Matthew Walker
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Uneseni (2002) (seriál)
Malé ženy (1994)
Kokosy na sněhu (1993)
Frank Charles Turner
Kanada
Nejlepší filmy:
Nesmiřitelní (1992)
Dospívání po americku (1993)
Volání divočiny (1992) (TV film)
Donna White
Nejlepší filmy:
Skryté hlasy (2002) (TV film)
Černá ovce (2004)
Pastorova žena (2011) (TV film)
Camille Mitchell
USA
Nejlepší filmy:
Time for Them to Come Home for Christmas (2021) (TV film)
Frankie a Hazel (2000) (TV film)
Podvedený osud (2007) (TV film)